Potrzebowałam gongu planetarnego

Od dłuższego czasu medytuję. Potrafię dziennie poświęcać nawet kilka godzin na medytację. Ostatnio bardzo zaczęło mi zależeć na tym, aby wejść w stan głębokiej medytacji. Wiedziałam, że dzięki temu „otworzą się” przede mną nowe możliwości medytacyjne. Nie mogłam sobie jednak z tym poradzić. Potrzebowałam dodatkowych bodźców podczas medytacji.

Kupno gongu planetarnego w dobrej cenie

gong planetarnyPorozmawiałam na ten temat z moim mistrzem zen, osobą o wiele bardziej doświadczoną w medytacji. Podpowiedział mi on, aby zaczęła medytować z dźwiękiem gongu. Jeśli kupię sobie odpowiedni gong planetarny, będę mogła wybijać na nim odpowiednie dźwięki. Takie dźwięki z łatwością wprowadzą mnie w stan głębokiej medytacji. Uderzanie w gong specjalną pałką, która zawsze jest dołączona do zestawu wywołuje także dodatkowe wibracje. Można je poczuć na całym ciele, dzięki czemu przeżycia medytacyjne wydają się głębsze i lepiej oddziałowują na nasze ciało i psychikę. Wobec tego nie wahałam się dłużej i jeszcze tego samego dnia udałam się do polecanego przez niego sklepu, gdzie można było takie gongi kupić. Byłam bardzo zadowolona z faktu, że były one dostępne w niskiej, atrakcyjnej cenie. Osobiście zdecydowałam się kupić sobie gong średniej wielkości wykonany z wysokojakościowego stopu brązu. Miał on trzydzieści pięć centymetrów średnicy, a sprzedawczyni zapewniła mnie, że to wręcz idealny wybór dla osoby początkującej.

Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się zakupić taki wysokojakościowy gong, który bardzo dobrze mi służy. Wypróbowałam go jeszcze tego samego dnia i od razu byłam pod wrażeniem efektów. Wiem, że w głównej mierze to kwestia mojej pracy nad sobą, ale ten gong naprawdę bardzo mi pomógł przy wejściu w stan głębokiej i relaksującej medytacji.