chodzik

Akcesoria skip hop- kicz czy hit?

Ostatnio na rynku pojawił się nowy producent zabawek dla najmłodszych dzieci. Ostatnio… to było jakieś 10 lat temu ale do Polski zawitał całkiem niedawno. Wyparł on trochę rowerki dla dzieci, jak i jeździk też został odtrącony i rzucony w kąt. Mowa tutaj o akcesoriach i zabawkach skip hop.

Akcesoria skip hop podobno są dobre. Jest to prawda czy tylko chwyt marketingowy?

chodzikJest to nowa marka, która powstała w 2003 roku w Nowym Yorku. Produkty tej marki charakteryzują się niezwykłą stylistyka, piękną i kolorową. Dodatkowo akcesoria te są praktyczne oraz wygodne. Cena jak na zabawki takiej jakości również nie jest wygórowana. W ofercie mamy torby na akcesoria niemowlęce, której możemy użyć idąc z naszym brzdącem na spacer, sztućce i naczynia dla dzieci, które równie dobrze mogą służyć do zabawy jak i do spożywania posiłków. W ofercie również są plecaczki lunch boxy, które nasza pociecha może zabierać do przedszkola czy później do pierwszej klasy. W ofercie znajdziemy również ręczniki z motywem zwierzęcym a także zabawki. Jak widać wachlarz produktów jest ogromny więc nie można narzekać. Jest on hitem ostatnich kilku lat, lecz jednak ja myślę, że nic nie zastąpi starych dobrych jeździków, chociaż i rowerki dla dzieci też są bardzo dobre. Jest kilka powodów dla których i jeździki i rowerki dla dzieci nie zostaną rzucone w kąt. Po pierwsze jest zabawka długoterminową, więc jedna inwestycja na wiele lat. Po drugie tak jak rowerki dla dzieci pomagają zachować równowagę, co jest ważne. Po trzecie pomagają w nauce chodzenia. Nasza pociecha uczy się po prostu przebierać nogami. Po czwarte sprawia, ze mięśnie nóg są mocniejsze i dzięki temu silniejsze.

Po piąte i chyba jedno z najważniejszych w tych czasach, to jest to, że zwiększa aktywność fizyczną, co nie powoduje zastoju mięśni. Po szóste rozwija motorykę dziecka, dzięki czemu jego koordynacja jest polepszona. Po siódme, coś co chyba jest najważniejsze ponieważ taki jeździk wywołuje uśmiech na twarzy dziecka i daje wiele radości

 

Po więcej zajrzyj na http://www.twoja-przygoda.pl/kat/90/rowerki.html