brama-garazowa

Antywłamaniowe bramy garażowe.

Jeżeli boimy się o nasze auto to idealnym rozwiązaniem dla nas są antywłamaniowe bramy garażowe. Posiadają one mechanizm, który nie pozwala na podważenie ich żadnym łomem. To zabezpieczenie działa także wtedy, kiedy w naszym domu zostanie odcięty prąd, co dzieje się dość często przy włamaniach.
Są one idealnym rozwiązaniem, gdyż złodzieje nie poprzestają jedynie na kradzieży rzeczy, które znajdują się w naszych garażach. Większość z nas ma w garażu drzwi prowadzące do naszego domu, które zwykle nie są zabezpieczone żadnymi zamkami. Tego typu bramy pozwalają na ochronienie zarówno naszego zdrowia jak i majątku.
Zależnie od tego jaką bramę wybierzemy, powinniśmy się zastanowić nad tym, jak zamontować oświetlenie. Jest to dosyć ważna kwestia, gdyż niektóre bramy chowają się tuż pod sufitem i  mogą zasłaniać światło zamontowane na suficie, co z kolei może prowadzić do uszkodzenia naszej karoserii.

Automatyka do bram.

Nawet, kiedy posiadamy antywłamaniową bramę, warto by było przemyśleć automatykę do bram. Jest to znaczna oszczędność zarówno czasu jak i energii, głównie dlatego, że nie trzeba wychodzić z samochodu, po to by otworzyć garaż.
Dobre siłowniki do bram można znaleźć już od 1600 złotych a z montażem wyjdzie trochę ponad 2000. Nie warto inwestować w tanie, nieznane firmy, gdyż zazwyczaj wychodzi tak, że psują się po kilku tygodniach.
Automatyka do bram to bardzo wygodny wynalazek. To dzięki niemu nie musimy wychodzić z auta, chcąc otworzyć nasz garaż. Tego typu mechanizm można kontrolować niewielkim pilotem, dzięki któremu, za pomocą jednego przycisku, możemy otworzyć naszą bramę.