architektura wnętrz Szczecin

Architektura wnętrz to moja pasja

Od kiedy byłam mała to lubiłam bawić się w swoim pokoju. Ale nie lubiłam lalek czy pluszowych misiów, a przestawianie mebli i ustawianie zabawek. Mogłam je nawet raz na tydzień przestawiać, bo uznałam, że jednak źle wyglądają tak poustawiane, czy też trzeba coś zmienić w moim pomieszczeniu.

architektura wnętrz Szczecin

Mojej mamie to się nie podobało, ale też nie zniechęcała mnie do tego, bo wiedziała, że dla mnie to zabawa. Z czasem zaczęłam wprowadzać w swoim pokoju coraz większe zmiany oraz zainteresowały mnie projektowanie wnętrz. Kupowałam wiele magazynów z tej tematyki, żeby być na bieżąco z najnowszymi trendami w tej modzie. Przeglądałam też liczne portale internetowe, żeby czytać też komentarze i sugestie innych. Wiadomo, że producent nie napisze na swojej stronie jakie wady ma jego rozwiązanie. To mnie jednak coraz bardziej wciągały i architektura wnętrz Szczecin stała się moją prawdziwą pasją. Również z tego względu zapisałam się jeszcze na etapie gimnazjum na zajęcia plastyczne, bo wiedziałam, ze w przyszłości się mi przydadzą jeśli będę chciała pracować jako architekt wnętrz w Szczecinie. Czytałam także liczne artykuły na temat projektowania domów, jednak to mnie tak nie interesowało. Tutaj trzeba znać się na budownictwie, a ja nie miałam głowy do zapamiętywania materiałów i wyliczania wytrzymałości konstrukcji.

Mam jednak nadzieję, ze w przyszłości uda mi się zrealizować swoje marzenia i będę mogła zarabiać na siebie poprzez projektowanie wnętrz. Bardzo chcę iść na studia w tym kierunku.

Polecany architekt – kokowski.com