Bhp to moja pasja

 

Skończyłam studia i zdecydowałam się na otworzenie firmy. Moja firma jest powiązana ze szkołą jaką skończyłam. Zajmuję się usługami bhp i mam bardzo wielu klientów. Współpracuję z dużymi korporacjami a także mniejszymi firmami czy osobami, które prowadzą działalność jednoosobową. Moja firma jest na rynku jakiś czas i dobrze się rozwija. 

Zapewniam usługi na wysokim poziomie

usługi bhp warszawaStaram się z każdym klientem mieć bardzo dobre relacje. Zależy mi na każdej firmie. Zawsze staram się dobrze doradzić, żeby wszyscy pracownicy byli pod kontrolą. Kiedy moja firma pojawiła się na rynku musiałam dobrze przemyśleć całą strategię. Zainwestowałam w reklamę i ulotki a także inne materiały reklamowe, które mogłam rozdawać w wielu firmach w trakcie prezentowania swojej oferty. Moje usługi bhp warszawa, które planowałam świadczyć miały konkurencyjną cenę w porównaniu do istniejących już firm. Musiałam mieć niższe ceny żeby firmy decydowały się na współpracę ze mną. Usługi bhp są bardzo popularne i to jest praca, która zawsze będzie potrzebna w każdej najmniejszej czy największej firmie. Każda instytucja musi zapewnić swoim zatrudnionym pracownikom odpowiednią ochronę a do moich zadań należy poinstruowanie firm jak należy to zapewnić. Wszystkie firmy chętnie ze mną współpracują i słuchają się moich rad. Wiedzą, że lepiej zabezpieczać różne rzeczy niż później mieć jakieś niepotrzebne problemy. w razie jakiegokolwiek wypadku odpowiednie służby przychodzą na kontrolę i jeśli firma nie wykonała moich zaleceń może mieć poważne problemy.

Ciesze się, że moja firma dobrze się rozwija a ja nadal staram się kształcić w tym kierunku. Muszę być na bieżąco ze wszystkimi przepisami, które się często zmieniają. Dla mnie nauka jest frajdą i wszystkie informacje, które czytam o bhp są wyjątkowo łatwe. Nie mam problemu z przepisami i kodeksami.

Zobacz także: https://www.admir.com.pl/