konferencje mazury

Budowa hotelu w mojej okolicy

Do tej pory mieszkałam z bardzo spokojnej i cichej okolicy. Nic się tam specjalnie nie działo ale mi to bardzo odpowiadało. Lubiłam właśnie takie sielskie klimaty. Dlatego tez byłam bardzo niezadowolona kiedy dowiedziałam się że w mojej okolicy ma zostać wybudowany hotel.

Budowa hotelu na mazurach wiąże się z organizacją konferencji

konferencje mazuryCo prawda sporo osób wynajmowało tutaj pokoje przyjezdnym czy też miało jakiś domek na działce. Ale żeby cały hotel tutaj budować? Nie chciałam żeby to się sprawdziło. Wolałam żeby w okolicach Mrągowa nie było takich miejsc, do których zjeżdżałyby się tłumu turystów. Jednak chyba nie miałam na to wielkiego wpływu. Hotel został zatwierdzony przez władz miasta, a protesty zapewne niewiele by nam dały. Do tego dowiedziałam się, ze ma się tam ma się znaleźć również spa, co dodatkowo ma przyciągnąć turystów do przyjeżdżania w naszej rejony. Niby moja sąsiadka mówiła, ze mają tam być przede wszystkim konferencje mazury i tylko biznesmeni będą tam przyjeżdżać bo hotel będzie luksusowy, ale to także mnie nie przekonywało. Musiałam się zatem z tym pogodzić. Nie było to łatwe. Dodatkowo budowa znajdowała się niedaleko mojego miejsca pracy, więc wszystko było u nas słychać, całe roboty budowlane. Nie mieliśmy chwili spokoju. Jeździły ta, różne maszyny, pracownicy budowali a my modliliśmy się o chwile ciszy, żeby to się wreszcie skończyło.

Nie wiem czy potem będzie lepiej ale mam nadzieję, ze tłumy turystów nie zaczyna się zjeżdżać w moje strony i jednak będziemy mieli więcej spokoju. To na pewno byłoby straszne.