buty meindl

Buty meindl i wyprawa w celu badania życia Koali do Australii

Jakiś czas temu zapisałem się do bardzo popularnej grupy badawczej w moim mieście. Zawsze zaangażowałem się w pomoc gatunkom chronionym i ostatnio zaproponowano mi wyjazd do Australii z belgijską ekipą badawczą. Byłem bardzo zadowolony, ponieważ naszym celem było nagranie filmu przyrodniczego i uświadomienie ludzi o zagrożonych gatunkach, a w tym przypadku koali.

Wygodne podróżowanie i buty meindl

Jednak przed wyrbuty meindluszeniem musieliśmy się solidnie przygotować. Australia ma ciężkie warunki i nie doświadczona osoba mogłaby sobie nie poradzić. Na szczęście nasz sponsor oferował nam buty meindl, które idealnie nadają się na takie ciężkie tereny. Oprócz tego czekała nas przeprawa przez cały kontynent i potrzebny był jakiś konkretny namiot turystyczny z tropikiem. Na szczęście my jako doświadczeni podróżnicy doskonale wiedzieliśmy jak mamy sobie radzić w takich sytuacjach. Ja zawsze miałem przy sobie kamerkę tom tom bandit. Dzięki niej mogłem wszystko rejestrować w wysokiej jakości. Był to miły dodatek. Oprócz tego planowałem ze sobą zabrać nowoczesny i wodoodporny zegarek tom tom, który był wytrwały. Moim zdaniem idealnie sprawdziłby się na tak długiej i intensywnej podróży. Jednak naszym głównym celem była koala. To nadrzewne zwierze, które jest roślinożerne zamieszkuje wschodnią Australię. Na dodatek wszystko będzie utrudnione ze względu na to, że mieszka na drzewach. W tym przypadku konieczne będą latarki oraz lornetki.

Miałem jednak nadzieję, że uda nam się nagrać jej życie. To był dla nas największy priorytet i musieliśmy spełnić nasze zadanie. Dodatkowo mieliśmy tak poruszyć inne ważne tematy związane z tamtejszymi lasami.