Co na ból gardła?

Jedną z najpowszechniejszych dolegliwości związanych z układem oddechowym jest podrażnienie i ból gardła. Kiedy nas to spotyka, często zastanawiamy się jaki preparat wybrać. Oczywiście, każda firma zachwala swój produkt jako najlepszy i najbardziej skuteczny, warto jednak przyjrzeć im się bliżej, zanim się na któryś zdecydujemy.

fiordaPastylki na ból gardła produkuje niemal każda firma farmaceutyczna bo to lek, który, przede wszystkim, można kupić bez recepty, poza tym przydają się każdemu w mniejszym lub większym stopniu. Są to najczęściej preparaty zawierające w swoim składzie przeróżne zioła o działaniu łagodzącym podrażnione gardło. Oprócz tego charakteryzują się tym, że dostępne są w wielu różnych smakach oraz w wersji łagodniejszej, odpowiedniej dla dzieci.

Fiorda to tabletki wyjątkowe z tego względu, że oprócz tego, że można stosować je w stanach zapalnych, odpowiednie są także do tego, by profilaktycznie dbać o funkcjonowanie błony śluzowej naszego gardła i krtani. Szczególnie polecane są dla osób palących lub przebywających w pomieszczeniach zadymionych, a także klimatyzowanych, czy ogrzewanych. Wszystkie te czynniki wpływają niekorzystnie na górne drogi oddechowe. Dostępne są one w dwóch smakach: porzeczkowym oraz cytrynowym, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ten suplement diety może być stosowany u dzieci już w wieku czterech lat.

Dzięki zawartości naturalnych składników są bezpieczne w użyciu i można stosować je w razie potrzeby w większej bądź mniejsze ilości bez skutków ubocznych.