trebka

Coś noszone w czymś

Torebki damskie służą bardzo często każdej kobiecie, do noszenia czegoś, czyli czegoś co uważamy że musimy mieć pod ręką i jest to niestety niezbędne w naszej torebce. Jest dodatkiem do kobiecej garderoby, oraz przedmiotem na nasze drobiazgi.

Torebka jest swego rodzaju skarbnicą wiedzy o danej kobiecie

trebkaW zależności od danej okazji bardzo często jest dobierana i dopasowana do naszego stroju. Torebki tego typu mogą być wykonane z przeróżnych materiałów, skóropodobnych, ekologicznych tworzyw czy też również z bawełny, lnu, włókien syntetycznych czy też nawet plastiku. Mogą być zamykane na klapę, zatrzask, zamek a także mogą być również bez zapięcia. Służyć nam może do noszenia na ręku, lub zawieszeniu na ramieniu gdy wybieramy się na luksusowe zakupy. Kobiety bardzo dużą uwagę przywiązują do torebek, i do tego co w nich przechowują. Dlatego temat samej torebki jest tematem bardzo szerokim, ciekawym ale i również niezbędnym. Forma dobrze dobranej torebki do naszego ubioru może okazać się wielofunkcyjnością kobiety. Potrafi pokazać emocje jaką pełni na ciele kobiety. Towarzyszy kobietom na co dzień by mogły pomieścić w niej przysłowiowy cały świat. A zatem co najczęściej umieszcza kobieta w swojej torebce to: portfel, notatnik, telefon, błyszczyk, puder, lusterko, grzebień i wiele innych moglibyśmy wymieniać tak bez końca, to są właśnie przedmioty które kobieta musi mieć zawsze koło siebie. Wymyślono nawet 10 współczesnych prawd na temat torebki. A są nimi 1. Kobiety bardzo często sięgają po zakup torebki, pod wpływem impulsu, i najchętniej robią to w samotności. 2. Statystycznie wynika, że każda kobieta posiada minimum 6 torebek w swojej garderobie. 3.Kobiety są bardzo przywiązane do swoich torebek, i niechętnie się ich pozbywają, często tylko wtedy kiedy rzeczywiście nie nadają się już do użytku. 4. Najczęściej kupują torebki czarne. 5. Największa cecha torebki to praktyczność i pojemność. 6. Większość torebek jest znacznie mała. 7.Kobiety wybierają w większości średnie torebki.

8. Kobiety określają swoją torebkę jako stragarz. 9. Najchętniej kupowane są torby skórzane oraz 10. Większość kobiet nosi w torebce minimum 6 rzeczy.