dobra wróżka

Czy wierzyć w słowa dobrej wróżki?

dobra wróżkaMimo coraz częściej rozprzestrzeniających się usług wróżek, nadal spora część osób deklaruje, że nie wierzy w słowa, które słyszy od wróżek. Czytelnicy popularnych czasopism dzielą się natomiast na takich, którzy bardzo chętnie spoglądają na rubrykę wróżb i tych, którzy kategorycznie ten dział omijają.

Nie mogą uwierzyć, że dobra wróżka rzeczywiście jest w stanie przewidzieć przyszłe wydarzenia. Oczywiście do wróżb jak i do całego życia powinniśmy podchodzić ostrożnie. Nie znaczy to, że mamy być wiecznie podejrzliwi, ale też nie powinniśmy bezkrytycznie wierzyć we wszystkie słowa. Wróżka w Warszawie często stwierdza, że tych, którzy we wróżby wierzą jest chyba tak samo dużo jak niedowiarków. Oczywiście jest to normalny stan rzeczy, trudno byłoby sądzić, ażeby każdy miał takie same poglądy.
Zasada polega na tym, żeby korzystać z dobrych jakościowo usług. Jeżeli mamy pewność, że osoba, z którą mamy do czynienia to dobra wróżka, że jej klienci są zadowoleni, to możemy podejrzewać, że słowa, które od niej usłyszymy są prawdą. Nie zawsze jednak możemy mieć taką pewność. Przede wszystkim powinniśmy się kierować zasadami zdrowego rozsądku. Nic innego nie pozwoli nam zrobić takiego rozeznania jak własne poczucie rozsądku. Oceny innych osób są pomocne, reklamy w internecie również, ale najważniejsze jest zdroworozsądkowe podejście do sprawy.

Jeżeli wróżka wydaje się być godna zaufania, nie rezygnujmy z jej usług. Dobrze jest korzystać tego, co do tej pory okazywało się sprawdzone i pewne.