Czyszczenie dużych złotych kolczyków wiszących

 

Niedługo szykuje się wielka impreza firmowa. Zostało zaproszonych wielu gości. Większość będą stanowili pracownicy oraz ich osoby towarzyszące. Ale nie tylko pracownicy naszej firmy będą, ale też innych. tak jak mówiłam to bardzo wielka impreza. Obowiązują stroje wieczorowe. Dlatego muszę się wystroić. 

Polerowanie złotych kolczyków

duże złote kolczyki wisząceTo duża okazja być na takiej imprezie. Muszę iść do sklepu i kupić nową sukienkę i buty oraz torebką małą. Oprócz tego konieczna będzie wizyta u fryzjera i kosmetyczki. Został jeszcze jeden drobiazg, czyli wybór biżuterii jaką założę. Postanowiłam, że skoro muszę błyszczeć, to koniecznie muszę wybrać biżuterię złota. Na tą okazję najlepsze będą duże złote kolczyki wiszące. Ale jak je wyciągnęłam, to się trochę zmartwiłam, ponieważ nie błyszczały aż tak mocno jak je ostatnio wkładałam. nie wiedziałam co może być powodem. Ale po poszukaniu trochę informacji na ten temat w internecie udało mi znaleźć informacje co zrobić jak nasza biżuteria nie błyszczy choć powinna. Trochę bałam się zastosować któryś z tych pomysłów, więc  wybrałam najbardziej rozsądne rozwiązanie. To znaczy udałam się do jubilera i spytałam, czy zajmuje się on czyszczeniem biżuterii. Na moje szczęście odpowiedział twierdząco. Dlatego zostawiłam u niego te moje złote kolczyki i przyszłam po nie następnego dnia. Jak je zobaczyłam to wyglądały tak jakbym miale je dopiero co kupić. Tak błyszczały. Niesamowite ile czyszczenie biżuterii daje. Byłam bardzo zadowolona, że oddałam do czyszczenia kolczyki właśnie jubilerowi. Dobrze, że na własną rękę nie próbowałam ich wyczyścić. To delikatne kolczyki i są ze złota, a jakieś mikstury mogły je zniszczyć. Ale to już mam za sobą i teraz czas szykować się na imprezę.

Za parę dni odbędzie się wielka impreza firmowa. Obowiązkowo wszyscy muszą założyć suknie wieczorowe, a panowie oczywiście garnitury. Do takiej wystawnej sukni przyda się jakaś biżuteria, dlatego wyciągnęłam swoje złote kolczyki. Ale nie błyszczały tak jak powinny, więc zaniosłam je do jubilera do czyszczenia. Efekt był zaskakujący, to tak jakbym wyszła od niego z nowymi kolczykami.