Dj na wesele na Śląsku

Dj na wesele na Śląsku jak zdobyć oszczędności?

Na zorganizowanie wesela potrzeba nie małych pieniędzy. Zwykle szacuje się to w granicach 10 – 20 tysięcy. Niektórzy decydują się na kredyt inni pożyczają od rodziny, a inni decydują się na ślub w późnym wieku, jak uzbierają całą kwotę.

Dj na wesele na Śląsku alternatywą

 

Dj na wesele na ŚląskuKażdy z tych sposobów na pewno jest dobry, jednak warto pomyśleć też z innej strony i zacząć szukać sponsora. Mam na myśli konkursy, w których wygrać można organizację ślubu. Co dobre obowiązują one na terenie całej Polski a nie tylko jednego województwa, w związku z czym możesz wziąć udział w konkursie organizowanym przez firmę weselną w Gdańsku mieszkając w Katowicach. Co prawda jeżeli wymarzyliście sobie tradycyjne Śląskie wesele może to być niemożliwe, ale zawsze jest coś kosztem czegoś. Konkursy takie polegają zazwyczaj na tym, aby np. przysłać pomysł na nietypowe wesele, bądź sesję ślubną, ewentualnie film o sobie z historią waszej miłości. Im bardziej ona niezwykła tym większe ma szanse na wygranie. Poza tym w pakiecie jest także zespół lub dj na wesele na Śląsku, a także sukienka ślubna i kwiaty dla Panny Młodej i do butonierki Pana Młodego. Zwykle nagroda obejmuje restaurację (narzuconą przez organizatorów), a także menu weselne, na określoną liczbę osób, jeżeli planujecie zaprosić większą ilość niż jest określona w regulaminie konkursu wystarczy dopłacić tyle ile jest gości ponad normę.

Konkursy weselne są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mają czasu, lub nie chcą samodzielnie organizować wesela, jak i dla tych, których po prostu nie mają finansów. Należy jednak pamiętać, że liczna chętnych jest duża.