wodzirej

Dj w zespole na wesele

Kiedy poszukiwałam różnych atrakcji weselnych to przejrzałam naprawdę dużą liczbę stron. Nawet jak wpisywałam ze interesują się tylko osobami z małopolski to i tak wyskakiwały mi często oferty z drugiego końca kraju, an przykład ze Szczecina czy z Warszawy.

Dj w zespole to coraz częściej spotykany widok

wodzirejNajgorzej szło mi szukanie muzyka na wesele. Nie wiedziałam, czy wolałabym mieć zespół weselny, czy tez dj-a. Oba rozwiązana wydawały mi się równie dobre. wodzirej na wesele-małopolska może być w obu przypadkach, a o to mi głównie chodziło. Jednak nadal nie wiedziałam które wyjście powinnam wybrać, a mój mąż też nie miał w tej kwestii zdania. W końcu uznałam, że sprawdzę jak wygląda taki dj na wesele z Bielska, porozmawiam z nim, a potem podejmę decyzję. Okazało się, że wybrany przeze mnie dj gra też w zespole weselnym na klawiszach. Nie sądziłam, ze te dwie prace można ze sobą łączyć. On powiedział jednak, że to podobne zajęcie, w obu przypadkach to on jest wodzirejem, a granie też wygląda podobnie. W sumie to ma sens. Postanowiłam wtedy spotkać się też z jego zespołem, żeby zobaczyć czy wolę jak graja razem, czy też jak jest sam dj. Ostatecznie zdecydowałam się jednak na samego dj na wesele, ponieważ był on tańszy niż cały zespół.

To była dobra decyzja, ponieważ impreza udała się znakomicie, a i goście byli zadowoleni. Na pewno zespół dobrze by też się sprawdził, choć ja wolę słuchać piosenkę w wykonaniu oryginalnym niż jako cover band. Zawsze dobrze się zastanowić nad każdym rozwiązaniem, żeby potem nie żałować podjętej decyzji.