Dlaczego lubię hybrydowe lakiery do paznokci?

Myślę, że mało która kobieta lubiąca malować paznokcie nie słyszała jeszcze o lakierach hybrydowych. Nawet jeżeli ktoś nie robi sobie tzw. hybryd, to z pewnością miał styczność z opiniami na ich temat. Ja wielką fanką hybrydowych lakierów do paznokci stałam się jakiś rok temu i jak dotąd moja miłość do niech ani trochę się nie zmniejszyła.

Lakiery hybrydowe to właściwie same zalety

hybrydowy lakier do paznokciLakiery hybrydowe są znane ze swojej trwałości i właśnie jest to główny powód, za które je polubiłam. Jeżeli ktoś nie ma czasu na częste malowanie paznokci, albo tradycyjne lakiery zawsze szybko odpryskiwały z jego paznokci i po parunastu godzinach lakier nie nadawał się już do pokazywania światu, to hybrydy są idealnym rozwiązaniem dla takiej osoby. Swój pierwszy hybrydowy lakier do paznokci dostałam od swojej przyjaciółki, która lakierów hybrydowych używa o wiele dłużej ode mnie. Lakier od swojej przyjaciółki dostałam na urodziny, wraz z całym zestawem potrzebnym do samodzielnego wykonywania hybryd w domu. Zestaw ten używam do teraz i jetem z niego bardzo zadowolona. Przyznam, że malowania paznokci lakierami hybrydowymi trzeba się nauczyć (poprzez praktykę) ale kiedy już wiemy jak dobrze aplikować lakier to jest to niezwykle proste. Lakiery hybrydowe mają też niesamowicie różnorodną gamę kolorystyczną i można łączyć je z wieloma ozdobami np. pyłkami i tworzyć przepiękne stylizacje paznokci.

Choć uwielbiam lakiery hybrydowe to co jakiś czas robię sobie od nich przerwę i wracam do malowania paznokci lakierami hybrydowymi. Są one łatwiejsze do usunięcia z płytki paznokcia, a ja mam czasem ochotę na to by zmieniać kolor paznokci co kilka dni. Wtedy zwykłe lakiery sprawdzają się świetnie. Zawsze jednak po jakimś czasie wracam na dłuższy czas do hybryd i wszystkich wygód jakie za sobą niosą.