druk cyfrowy

Druk cyfrowy Warszawa – tanio i dobrze

W ostatnim numerze lokalnej, warszawskiej gazety „Warszawska reklama” przeczytać można było między innymi ogłoszenie pod tytułem: „Tani druk cyfrowy w Warszawie”. Dalsza część ogłoszenia przedstawiała się w sposób następujący: „Potrzebujecie Państwo profesjonalnego druku cyfrowego? Jeżeli tak, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nasza firma „Digital Print” drukiem cyfrowym zajmuje się od początku swojej działalności, czyli od czternastu lat. W tej branży jesteśmy liderem nie tylko na rynku warszawskim, ale w całym województwie mazowieckim. Wykonywany przez nas druk odznacza się wysoką jakością, doskonałą kolorystyką oraz trwałością. Ponadto, świadczone przez nas usługi należą do najtańszych w całym województwie mazowieckim. Gwarantujemy, że jeśli znajdziecie Państwo tańszą od naszej ofertę druku cyfrowego to zwrócimy różnicę w cenie. Osoby zainteresowane wykonywanym przez nas drukiem cyfrowym, zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego osiemnaście. Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od ósmej do szesnastej, a w soboty od dziewiątej do czternastej. Przyjmujemy również zlecenia drogą mailową.

Zamówienie prosimy kierować na adres: digitalprint@op.pl”. O tym, czy zamieszczenie ogłoszenia zatytułowanego „Druk cyfrowy Warszawa – tanio” przyniesie planowane rezultaty w postaci przyciągnięcia uwagi klientów, przekonamy się w niedalekiej przyszłości.