Ekologiczna żywność

Hodowla drobiu Kaźmierczak to ekspert w każdym milimetrze w dziedzinie hodowli. Trudni się ekologiczną hodowlą kur, zdobywanych z zastosowaniem wszystkich standardów Unii, przez co otrzymane jaja można swobodnie zaliczyć do tych z hodowli ściółkowej, od zadowolonych kur. Ferma Kaźmierczak to głównie pola – samodzielnie uprawiane pola pełne wartościowego ziarna, otrzymanego bez syntetycznych nawozów.

Tą paszą karmione są kwoki, które hoduje się w profesjonalnych warunkach. Użytkują one szerokie klatki, właściwe ściółki, zapewnione czyste wiejskie powietrze. To powoduje, że kwoki znoszą duże, smaczne jajka będące doskonałym źródłem witamin, łatwo przyswajalnych białek i wapnia, a więc śmiało możemy je podawać nawet małym dzieciom. To ważne, gdyż jajka Kaźmierczak są poddawane różnym badaniom, żeby mogły je zjadać wszelkie przedziały wiekowe bez żadnych obaw o salmonellę. Jaja wkładane są w określonych ilościach do wygodnych wytłaczanek, które gwarantują wytrzymałość towaru, lecz również korzystne warunki ich przewożenia. Gospodarstwo rolne Kaźmierczak gwarantuje solidną dostawę jaj do odbiorców hurtowych, dzięki doskonałej spedycji.

Ferma drobiu Kaźmierczak każdego dnia produkuje około 50 tysięcy jaj, co zapewnia odpowiednią sprzedaż pomniejszym sprzedawcom. Kupując jajka od fermy Kaźmierczak fundujesz witalność sobie i ukochanym domownikom, a dodatkowo masz świadomość, że przyczyniasz się do finansowania porządnej, spełniającej wszystkie wymogi hodowli, zamiast bezlitosnych gnębicieli jajek, którzy idą na ilość, a nie jakość towaru.