Fotelik firmy Babysafe

Polskie prawo nakazuje przewożenie małych dzieci w specjalnych fotelikach samochodowych, które można montować na przednim, lub tylnym siedzeniu. Jest to jedyny bezpieczny sposób na przewożenie dziecka. Fotelik przypina się pasami bezpieczeństwa przodem, lub tyłem do kierunku jazdy.

Dla jakiego dziecka fotelik Mastiff?

babysafe mastiffWykonanie fotelika jest gwarancją bezpieczeństwa dla dziecka w razie wypadku. Źle dobrany model może mu wyrządzić krzywdę, dlatego tak ważny jest właściwy wybór. Wśród oferty dostępnej na rynku, warto zwrócić uwagę na Babysafe Mastiff, który jest przeznaczony dla dziecka w wieku od trzech do nawet dwunastu lat i wadze od piętnastu do trzydziestu sześciu kilogramów. Posiada on unikalny system ochrony bocznej, który chroni dziecko w razie bocznego uderzenia. Dodatkowo wzmocniony zagłówek chroniący głowę i ramiona dziecka w trakcie uderzenia. Fotelik posiada aż siedmiostopniową regulację zagłówka, dzięki czemu dopasujemy jego rozmiar do kształtu i wielkości dziecka. Wbudowane podłokietniki zwiększają komfort jazdy, a miękkie i wyprofilowane siedzisko doskonale podtrzymuje kręgosłup dziecka. Fotelik Babysafe nadaje się do montażu na tylnym siedzeniu przodem do kierunku jazdy. Posiada on homologację i stalową konstrukcję, która jest niesamowicie odporna na ewentualne odgniecenia. Siedzisko fotelika Mastiff jest uszyte z miękkiej bawełny, która zapewnia odpowiednią wentylację, a gąbka w oparciu dopasowuje się do pleców dziecka i wspiera jego właściwą pozycję podczas siedzenia.

Jeżeli będziemy dziecko często przewozić samochodem, to warto zainwestować w dobrej jakości fotelik, który będzie wygodny i bezpieczny. Foteliki firmy Babysafe od lat są w czołówce najlepiej się sprzedających, ponieważ posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty bezpieczeństwa.