fotografia ślubna

Fotografia ślubna- krok po kroku

fotografia ślubnaŚlub – jest to bez wątpienia niezapomniane wydarzenie w życiu każdego człowieka. Te piękne chwile chcemy uwiecznić na fotografii. I tu należy się przede wszystkim zastanowić, jakie chcemy zdjęcia ślubne. Dzisiejsza fotografia ślubna bowiem nie dysponuje tylko jednym szablonem- nasze zdjęcia mogą być w sepii, czarno- białe, kolorowe, stylizowane na stare, nowoczesne albo też z nutką szaleństwa.

Możemy wykonać je w studio albo w plenerze. Tylko jak dokonać tego wyboru? Przede wszystkim należy spojrzeć w głąb siebie i pomyśleć, jak chcemy wspominać ślub, czym on dla nas jest. Dla osób lubiących naturę i piękne krajobrazy polecamy zdjęcia w plenerze, np. w ładnym parku. Osobom spokojnym proponujemy klasyczne zdjęcia. Warto tu nadmienić, że często też klienci decydują się właśnie na taki wariant fotografii ślubnej, gdy chcą obdarzyć swoją rodzinę zdjęciami. Osobom ceniącym tradycję mogą spodobać się zdjęcia stylizowane na dawne czasy, w sepii.
Z kolei osoby poszukujące w życiu nowych wrażeń i przygód mogą spróbować czegoś oryginalnego i połączyć tradycyjną fotografię ślubną z nietuzinkowym nurtem fotografii artystycznej. Kiedy już zdecydujemy, jakie zdjęcia ślubne będą dla nas najlepsze należy znaleźć odpowiedniego fotografa. Co powinno go cechować? Warto zwrócić uwagę nie tylko na jego referencje, ale także na to, czy potrafi odgadnąć nasze życzenia.

Jak go znaleźć? Dla przykładu, jeśli jesteśmy z Bydgoszczy najprościej wpisać w wyszukiwarkę „fotografia ślubna Bydgoszcz„, obejrzeć przykładowe zdjęcia zamieszczone na stronach internetowych i porozmawiać z kilkoma fotografami, których galerie najbardziej przypadły nam do gustu. A następnie- wykonać wspaniałe zdjęcia, które będziemy latami wspominać!