Parking Balice

Gdzie zostawić samochód lecąc na urlop? – parking przy lotnisku

Czy parking przy lotnisku jest naszą odpowiedzią na problemy?

Wiele osób przez cały rok czeka na upragnione wakacje. Odkładają pieniądze, robią jak najdokładniejsze plany, rezerwują bilety na samolot. Gdy już nadejdzie ten upragniony dzień, zbierają się wraz z rodziną, pakują bagaże do samochodu i jadą na lotnisko. Tak jednak pojawia się problem. Co zrobić z samochodem? Nie zawsze takich ludzi ma bowiem kto odwieźć na lotnisko i przywieźć do domu po powrocie z urlopu.

Parking BaliceCo wtedy zrobić? Rozwiązaniem jest oczywiście parking przy lotnisku. Wiele polskich miejscowości, takich jak Pyrzowice koło Katowic, Balice koło Krakowa, czy Modlin pod Warszawą, gdzie zlokalizowane są największe polskie porty lotnicze, oferuje miejsca parkingowe.
Często jednak stawki, jakie liczą one za dzień pobytu są na tyle wysokie, że jeśli chcielibyśmy tam zostawić samochód na czasy czas nieobecności w kraju, to musielibyśmy zapłacić fortunę. A tego na pewno byśmy nie chcieli. Nie po to przecież były te wszystkie oszczędności na wakacje, żeby znaczną część kwoty trzeba było przeznaczyć na trzymanie samochodu na parkingu. W przypadku długich wakacji mogłaby to nawet być kwota rzędu kilkuset złotych.

Na szczęście da się znaleźć też tani parking. Takie opcje dostępne są w wielu miejscach przy lotnisku. Parkingi powstają po to, aby ludzi mogli tam zostawiać swoje samochody podczas pobytu za granicą i nie musieli przy tym narażać się na wysokie koszty. Jeśli się dobrze poszuka, to takie miejsce da się na pewno znaleźć. Zostawiając tam samochód nie trzeba obawiać się o jego losy. Ochrona parkingu zadba, aby nic mu się nie stało. A gdy już wrócimy z wakacji, pozostanie tylko odebrać pojazd i pojechać z powrotem do domu.