przesyłki kurierskie

Hurtowe wysyłanie przesyłek kurierskich z Polski do Anglii

Moja firma zajmuje się produkowaniem i dystrybucją tkanin. Jesteśmy jednymi z największych producentów takich wyrobów w regionie, zatem pracy zawsze mamy pod dostatkiem. Staramy się zawsze zagwarantować naszym klientom najwyższej jakości usługi, tak by byli zadowoleni i dalej chętnie u nas kupowali.

Przesyłki kurierskie polska anglia są często wysyłane

przesyłki kurierskieNasz największy odbiorca tkanin znajduje się w Wielkiej Brytanii, więc paczki do Anglii wysyłamy nawet codziennie, tyle jest zamówień. To bardzo duży rynek zbytu, więc staramy się dbać szczególnie o naszych klientów na Wyspach. W związku z tym nasze przesyłki kurierskie polska Anglia wychodzą hurtowo. Musieliśmy znaleźć sobie dobrego kuriera, który da nam zniżki za tak często wysyłanie różnych paczek. W końcu jesteśmy firmą, więc powinniśmy mieć jakiś inny cennik usług. Poza tym wysyłamy na tyle dużo, ze na pewno każdy kurier do Anglii by na nas sporo zarobił. W końcu po zapoznaniu się z ofertę licznych firm wybraliśmy jedna z nich, której oferta była dla nas najbardziej korzystna. W ,,gratisie” dołożyli nam jeszcze przesyłki do Niemiec do dziesięciu kilogramów za pół ceny. Nie wysyłamy akurat tam zbyt wiele towaru, ale każda promocja jest dobra. Zatem podpisaliśmy umowę. Teraz nie musimy się martwić o zamawianie kuriera, ponieważ do nas zawsze dotrze on o takiej porze, jak nam pasuje.

Nawet jeśli zamawiamy go na ostatnią chwilę, bo coś nam wypadło to co najwyżej kierowca będzie trochę marudził, ale nasze paczki pojawią się tam gdzie powinny o umówionej porze. Takie rozwiązania dla firm na pewno są najbardziej korzystne dla nas, jak i dla przewoźników przesyłek i paczek zagranicznych.