tytoń

Hurtownia papierosów i medycyna naturalna

Tytoń kojarzy się nam jednoznacznie źle, ze względu na skutki, jakie niesie za sobą jego palenie. Bez względu na to, czy jesteśmy amatorami papierosów typu slim, tradycyjnych papierosów, czy też nowoczesnej wersji elektronicznej, to jesteśmy tak samo narażeni na poważne konsekwencje naszego nałogu. Jednak tytoń jest stosowany w medycynie naturalnej. To dosyć zaskakujące, biorąc pod uwagę, że lekarze nie wypowiadają się na ten temat.

Czy hurtownia papierosów sprzedaje medyczny tytoń?

tytońOdpowiedź na to pytanie jest przewrotna, ponieważ nie ma specjalnej odmiany tytoniu stosowanej do celów leczniczych. Jest to po wprost zwykły suszony tytoń w formie nieprzetworzonej, jaki oferuje hurtownia papierosów marcin. Kiedy zatem przyda się się nam taki tytoń?

  • wspomaga on gojenie się ran i urazów
  • leczy dolegliwości bólowe, używany był nawet do uśmierzania bólu kobiet rodzących
  • korzystnie wpływa na nasze stawy
  • goi dolegliwości skórne

tytoń ozdobnyTo jednak tylko drobne sprawy, z którymi możemy sobie bez problemu poradzić przy pomocy leków dostępnych bez recepty. Naukowcy testują również leki z genetycznie zmodyfikowanego tytoniu używanego do produkcji leków na HIV, a nawet leczącego nowotwory. Zapewne mimo przychylnych hurtownia marcin opinie nie znajdziemy takiego tytoniu w ich ofercie. Jednak najważniejsze jest to, że tytoń może okazać się pomocy z walce z chorobami cywilizacyjnymi, a lekarze cały czas pracują nad nowymi lekami.

Więcej informacji na stronie: http://www.naukowy.pl/medycyna/testy-nowego-leku-przeciwko-hiv-pochodzacego-z-tytoniu-transgenicznego/