programowanie

Jak programy pomagają firmą

Wiele osób internet traktuje jako miejsce, które służy do rozrywki. A z programów może tylko wymienić pakiet biurowy, który ma nielegalnie na swoim komputerze podobnie jak system operacyjny. Jednak coraz bardziej programy pomagają firmom. Dzieje się tak już od pewnie 10 lat albo i od dłuższego czasu. Ale załóżmy, że jest to 10lat. Dawniej komputer był miejscem pracy programistów, grafików i ewentualnie bankierów.

Programy, które dzisiaj używają niemal wszystkie firmy znacznie przyspieszają pracę

programowanieDzisiaj na komputer mamy program księgowy albo i połączony z skanerami kodów kreskowych program magazynowy. Dawniej w tych miejscach była kartka, kalkulator i długopis. Dzisiaj wygląda to już całkowicie inaczej. Komputer przejął cały biznes na świecie. Mniejszy i większy. Wiadomo, że w mniejszych i biedniejszych krajach tego małego biznesu jeszcze nie przejął całkowicie, ale też mocno. Mówimy tutaj też to o listach na zakupy w smartfonie, kasach fiskalnych z skanerami kodów kreskowych itp. program finansowo księgowy do biur jest zwyczajnym, ogólnodostępnym programem. Co jest równie powszechne? Usługi internetowe. Dziś internet mamy wszędzie. W kieszeni 90% z nas ma urządzenie, na którym możemy połączyć się z internetem. Dlatego niech księgowość internetowa nikogo nie dziwi – to już normalne. Usługi online takie jak księgowość online to coś takiego, co jest technologicznym standardem wymuszonym przez teraźniejszość. Czy jest to dobre? Na pewno wygodne i oszczędzające nasz czas. Jednak mocno rozleniwiające nas. Dzisiaj człowiek, jak stoi w kolejce 20minut jest już mocno poddenerwowany, a moim rodzice jeszcze opowiadają mi jak to było jak stali całą noc pod sklepem, żeby dostać tam coś na święta.

Ludzie niestety przez technologię robią się coraz bardziej roszczeniowi, a to oczywiście nie jest już w żaden sposób dobre. Inna sprawa, że ludzie przez to, że wszystko mają pod nosem robią się coraz głupsi.