wynajem namiotów

Jak wybrać dobry namiot eventowy – wynajem namiotów

Decydując się na organizację uroczystości na świeżym powietrzu musimy wziąć pod uwagę fakt, że na świecie są pewne tylko dwie rzeczy, i nie jest to pogoda. Dlatego warto mieć opcję rezerwową.

Wynajem namiotów – czym się kierować?

wynajem namiotów

Wypożyczalnia namiotów oferuje namioty o różnych rozmiarach oraz funkcjach. Warto zastanowić się czy namiot nie jest dobrą opcją na Twoją uroczystość. Wystarczy jeden telefon do firmy, której specjalizacją jest wynajem namiotów weselnych i rozmowa z konsultantem, który dzięki swojemu doświadczeniu pomoże nam wybrać odpowiedni dla nas wariant. Przede wszystkim musimy wziąć pod uwagę ile osób zostanie zaproszonych na nasze przyjęcie. Im większa będzie liczba takich osób tym lepiej, aby namiot miał jak najbardziej odkrytą przestrzeń. Ponadto musimy wziąć pod uwagę porę roku. Jeżeli wyprawiamy na przykład wesele nie warto brać zabudowanej konstrukcji, ze względu na panującą temperaturę wewnątrz. Najlepszym wyborem byłoby tylko nakrycie dachowe, a reszta pod wolną cyrkulacją powietrza. Firma, która oferuje także wynajem hal namiotowych ostatnio wydała nowy typ namiotów na rynek. Są to namioty, których ścianki są zawijane w rulonik przy dachu. W razie zmian pogody w bardzo krótkim czasie możemy rozłożyć ścianki, które osłonią nas, gości, jedzenie przed deszczem.

Jest to o wiele wygodniejsza opcja od organizowania uroczystości w klimatyzowanych salach, bo wychodząc z nich narażamy się na zapalenie oskrzeli, ponieważ z chłodnego pomieszczenia przechodzimy w upał. Różnica temperatur jest tak wysoka, że nasz organizm szaleje.