Jestem zadowolona z zamówionego łóżka

 

Moja córka już niedługo będzie miała trzy latka i będzie szła do przedszkola. Postanowiłam kupić jej drewniane łóżeczko, które będzie pasować do jej pokoiku. Mężowi spodobał się pomył i od razu zaczął szukać odpowiedniego łóżka w internecie. Pokazał mi kilka pomysłów i byłam pod ogromnym wrażeniem jego wyborów.

Kupujemy drewniane łóżko

łóżka drewniane dla dzieci producentNie sądziłam, że łóżka drewniane dla dzieci producent można kupić już w tak niskich cenach. Sądziłam, że są o wiele droższe. Okazało się, że droższe są materace. Postanowiliśmy zainwestować w najlepszy materac bo to jest bardzo istotne dla kręgosłupa naszej córki. Łóżka drewniane dla dzieci producent zdecydowaliśmy się zamówić w internecie. Ceny były przystępne i mogliśmy liczyć na darmowa wysyłkę kurierem. Przesyłka miała być realizowana w ciągu dwóch dni roboczych a kurier przed dostarczeniem sprzętu miał się z nami skontaktować. Już nie mogłam się doczekać kiedy łóżko drewniane zostanie do nas dostarczone. Córka bardzo się cieszyła, ze będzie miała już duże łóżko i wybrała już sobie nawet pościel na większa kołderkę, którą dostała kiedyś od babci. Pościeka była oczywiście w jej ulubione różowe kucyki. Łóżko zostało dostarczone po piętnastej. Na szczęście mąż był już  w domu i od razy zabrał się za montaż. Łóżka drewniane dla dzieci producent na które się zdecydowaliśmy były polecane przez innych klientów. Nie tylko ze względu na swoją przystępną cenę ale także na wysoką jakość materiałów, które były wykorzystywane w trakcie ich produkcji.

Jestem bardzo zadowolona z naszego zakupu. Córka twierdzi, że materac jest bardzo wygodny a w łóżku podoba jej się spora szuflada, która jest otwierana na kółeczkach. Może w niej schować pościel  także swoje maskotki. Córka sama ścieli swoje łóżko i sprawia jej to wiele radości.