Koszulki reklamowe – oferta specjalna.

Czy poszukujecie Państwo dobrze wykonanych i niedrogich zarazem koszulek reklamowych? Jeżeli tak, to zapraszamy do skorzystania o oferty naszej firmy „Twoja koszulka”. Nasze przedsiębiorstwo produkcją koszulek reklamowych zajmuje się już od roku dwa tysiące pierwszego.

koszulki-firmoweTen ponad dziesięcioletni okres czasu pozwolił nam zdobyć cenne doświadczenie oraz znaczne grono zadowolonych klientów.

Nasze wyroby odznaczają się doskonałą jakością oraz trwałością. Do tej pory mieliśmy przyjemność wyprodukowania koszulek reklamowych miedzy innymi dla: Ikea, Leroy Merlin, Obi, Teslo, Biedronki, czy Polo Marketu. W naszej ofercie posiadamy różne typy koszulek, na przykład: T – shirty, koszulki firmowe polo, czy koszulki z długim rękawem. Jesteśmy w stanie wyprodukować koszulkę w każdym kolorze z każdego typu wzornictwem. Produkowane przez naszą firmę koszulki firmowe wyróżnia ponadto doskonała jakość materiału, jakim jest stuprocentowy i najlepszy rodzaj bawełny. Co więcej, dla wszystkich zainteresowanych naszą ofertą firm, przygotowaliśmy specjalną ofertę wiosenną. Jeżeli bowiem w tym czasie zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z naszych usług i zamówicie minimum sto pięćdziesiąt sztuk naszych koszulek, to otrzymacie na nie trzydziestoprocentową zniżkę.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą specjalną, zapraszamy na naszą stronę internetową: www.arp.waw.pl Tam znajdziecie Państwo więcej informacji o naszej firmie oraz o jej wyrobach.