Pokaz iluzji

Magia i iluzja nie sprawdziły się

To miały być niezapomniane urodziny dla mojego siedmioletniego synka. Wiedziałam, że interesuje go iluzja i uwielbia wszelkie sztuczki magiczne, szczególnie sztuczki z kartami, które pokazywał mu jego dziadek, a mój ojciec, chętnie ogląda wszystkie programy w których pojawia się iluzjonista i nawet sam próbował wykonywać sztuczki ze znikającymi monetami.Wiedziałam więc, że najlepszym prezentem jaki mógł dostać na urodziny był pokaz iluzji.

Nieciekawe pokazy iluzji i sztuk magicznych

Pokaz iluzjiMiałam nadzieję, że magik którego zatrudniliśmy wykona kawał dobrej roboty i może nawet dorośli będą zachwyceni i nie będą wiedzieli, jak wykonał swoje sztuczki? Wiadomo, że nie będzie to występ na miarę najsłynniejszych magików, ale miałam nadzieje, że pokaże nam coś ciekawego, co zaciekawi dzieciaki. Niestety iluzja nie okazała się taka interesująca i zawiodłam się na niej. Na początku wszystko wyglądało dobrze. Magik miał zwiewną, czarną pelerynę i cylinder, a ze sobą przyniósł też liczne pudełka, talie kart i tajemnicze przyrządy, więc miałam nadzieję, że występ będzie niesamowity. Niestety, jego pokazy iluzji były po prostu nudne. Poza standardowymi sztuczkami, które wszyscy znamy, takie jak odgadywanie kart, czy wyciąganie królika z kapelusza nie pokazał niczego niesamowitego. Mój synek był zachwycony, nawet jeśli bardzo dobrze znał tę sztuczkę, bo teraz mógł ją zobaczyć z bliska, a nawet wziąć w niej udział, ponieważ iluzjonista zapraszał go do sprawdzania różnych rzeczy, czy wyciągania sznurów z kolorowych chusteczek, ale nie było żadnej sztuczki, która byłaby powalająca.

Pokazy magii oraz iluzja szczególnie nudne były dla rodziców, bo już je wszystkie znali i tylko czekali, kiedy iluzjonista wreszcie skończy i będziemy mogli przejść do odpakowywania prezentów. Mój synek nie był co prawda zawiedziony, ale nie był też tak zachwycony, jak miałam nadzieję, że będzie. Ogólnie rzecz mówiąc, pokazy magii nas zawiodły.

Więcej informacji można przeczytać na stronie:

http://www.panzabek.pl/oferta.html