meble hotelowe

Meble hotelowe i renowacja starego hotelu

Niedawno zdecydowałam się na kupienie starego hotelu i jego odrestaurowanie. Była to po części decyzja spontaniczna, a po części przemyślana. Od zawsze chciałam prowadzić własny hotel, było to moje wielkie marzenie.

Meble hotelowe po wielu latach swojego służenia gościom, muszą zostać poddane renowacji

meble hoteloweJednak sam zakup był spontaniczny, bo zobaczyłam ofertę sprzedaży takiej nieruchomości i od razu postanowiłam ją kupić. Później zaczęłam się zastanawiać czy nie popełniłam największego błędu w swoim życiu, i czy nie da się tego wycofać, jednak potem postanowiłam, ze się za to zabiorę. Największa dla mnie niespodzianką było wyposażenie wnętrz hotelowych. Było ono a bardzo złym stanie. Nie wiedziałam dlaczego, ponieważ, nic poza nimi nie było zniszczone. Wzięłam nawet fachowca od budownictwa, żeby wszystko sprawdził, ale budynek był stabilny, farba nawet nie odłaziła, a podłogi były tylko miejscami do wymiany. Potrzebne mi wtedy były meble hotelowe, najlepiej nowe. Byłam zaskoczona tak dobrym stanem budynku, jednak oczywiście cieszyłam się z tego powodu, bo nie musiałam z nimi dużo robić. Trzeba było odmalować ściany i sufity, do tego wymienić gdzieniegdzie podłogi, no i kupić wspomniane meble hotelowe. Na pewno wyjdzie mnie to wszystko taniej, niż gdybym musiała jeszcze przeprowadzać kompleksowy remont całego starego hotelu.

Jak już się zdecydowałam na konkretne kolory i styl to reszta poszła już szybko i sprawnie. Mój hotel zostanie na pewno otwarty w przewidzianym terminie, tak jak planowałam. Wszystko idzie na razie po mojej myśli i zgodnie z planem.