stoły w mieszkaniu

Meble na wymiar Bydgoszcz – promocja.

W ostatnim numerze dwutygodnika „Wieści z Bydgoszczy” na stronie poświęconej drobnym anonsom, przeczytać można było ogłoszenie zatytułowane: „Meble na wymiar Bydgoszcz – promocja”. Sama treść ogłoszenia brzmiała w sposób następujący: „Jeżeli poszukujecie Państwo profesjonalnych i niedrogich mebli na wymiar, to mamy dla Państwa idealną propozycję.

mieszkanieNasza firma „Deska”, powstała w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym ósmym roku, produkcją mebli na wymiar zajmuje się ponad piętnaście lat. Okres ten pozwolił nam na zdobycie cennego doświadczenia oraz znacznego grona zadowolonych klientów. Nasza firma zajmuje się produkcją mebli na wymiar do każdego typu pomieszczenia. Wykonujemy między innymi meble łazienkowe, pokojowe, czy kuchenne. Materiał, z jakiego produkujemy nasze wyroby jest zróżnicowany. Może to być lite drewno, płyta MDF, czy sklejka. Wszystko zależy od indywidualnego zamówienia klienta. Meble na wymiar naszej firmy charakteryzuje trwałość, solidność, wysoka jakość oraz elegancja. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Pastwo ciekawą kolorystykę oraz oryginalne wzornictwo. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na zamówienie naszych wyrobów w czasie od maja do czerwca, to otrzymacie wyjątkowy rabat w wysokości pięćdziesięcioprocentowej zniżki na wszystkie meble mebli. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego salonu w Bydgoszczy przy ulicy Kazimierza Wielkiego dwa A.

Nasz sklep otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach od ósmej do dwudziestej. Pamiętajcie Pastwo, firma Sobolewski i promocja trwa tylko od maja do czerwca”. Sądząc po sporej ilości zainteresowanych, ogłoszenie zatytułowane: „Meble na wymiar Bydgoszcz – promocja” zainteresowało dużą ilość osób.