Modny portfel damski najlepiej skórzany

Czasy kiedy portfel służył jedynie do przechowywania pieniędzy już dawno przeminął. Moje koleżanki nieustannie mnie zaskakują nowymi nabytkami i muszę przyznać, że mój znoszony, pięcioletni portfel poszedł u mnie w niełaskę. Dlatego stwierdziłam, że konieczny jest zakup nowego, damskiego portfela, najlepiej skórzanego aby wygrał z moją tendencją do niszczenia.

Jeśli modny damski portfel to tylko ze skóry

modne portfele skórzane damskieDlatego niezwłocznie zaczęłam poszukiwania czegoś, czego moje przyjaciółki jeszcze nie mają! A zadanie nie było łatwe, bo to co kryje się w ich torebkach niekiedy przypomina drugą torebkę, a nie tradycyjny portfel. Jak by tego było mało, to ozdobom nie ma końca, jakieś breloczki, naszywki, maskotki… Prawdziwy zawrót głowy. Po długich poszukiwaniach stwierdziłam, że prześciganie się w pomysłach nie ma sensu. Odwiedziłam kilka sklepów i w jednym, wśród tych wszystkich bibelotów, trafiłam na fajne, modne portfele skórzane damskie. I zrozumiałam, że to już koniec moich poszukiwań. Zauroczyły mnie swoją klasyczną prostotą i elegancją. Poza tym łatwiej je czyścić niż jakieś szmaciaki, no i co ważne, są jakościowo o niebo lepsze. Pozostała tylko kwestia koloru. Jako, że lubię żywe kolory, to zdecydowałam się na nieduży, czerwony portfel. I jestem zachwycona. Jest lekki i mieści co trzeba, czyli pieniądze i dokumenty, bo to akurat lubię mieć w jednym miejscu, żeby o niczym nie zapominać. 

I wiecie co? Warto było wydać kilka groszy więcej! Już nigdy nie kupię jakiegoś szmaciaka tylko dlatego, że fajnie wygląda i jest czasami naprawdę słodki. Muszę przyznać, że elegancja i styl skórzanego, damskiego portfela wygrywa z nawet najbardziej oryginalnymi pomysłami na inny sposób przechowywania pieniędzy. No i nie dźwigam w torebce wielkiej cegły, do której pakuję wszystko co się da.