Montuję rolety w biurowcach w Szczecinie

Kiedy mój wujek był jeszcze w kraju to często u niego pracowałem. Dużo mu pomagałem i dostawałem za to pieniądze. Dla mnie wtedy ważne było doświadczenie, które zdobywałem. Dzięki temu dzisiaj prowadzę własną, niezależną działalność.

Wszystkie rolety bardzo łatwo się montuje

rolety szczecinPostanowiłem, że będę świadczył usługi monterskie dla dużych przedsiębiorstw. Początki to wcale nie były takie łatwe i mimo ogromnego doświadczenia nie miałem zleceń. Klienci musieli mnie poznać, dlatego zaczynałem od małych zleceń. Trwało to rok. Po tym czasie zaczęły się mną interesować większe firmy, dla których świadczę swoje usługi przez cały czas. Specjalizuję się w plisach i żaluzjach, ale ostatnio dostałem zamówienie, by zamontować w jego biurowcach rolety. U wujka nie miałem okazji się tym zajmować, ale potwierdziłem klientowi, że wykonam dla niego to zlecenie. Przejrzałem się uważnie wszystkim roletom i porozmawiałem ze znajomym z branży. Dowiedziałem się, że właśnie rolety są najłatwiejsze w montażu i skoro potrafię zakładać plisy czy żaluzję to z tym bez problemu sobie poradzę. Pojechałem na to zlecenie już pewniejszy siebie i miałem pozytywne nastawienie. Wiedziałem, że skoro mam doświadczenie to i w tym przypadku poradzę sobie bez problemu. Zgodnie z informacjami, które przekazał mi znajomy te rolety były bardzo proste w montażu. Zanim się obejrzałem, to zamontowane były już na kilku piętrach. Właściciel biurowca był pod wrażeniem mojej pracy i dodał, że cieszy się iż zlecił to specjaliście, który się na tym świetnie zna.

Teraz to jak mam zamówienie na rolety to chętnie je podejmuję. Doszedłem do wniosku, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. W końcu jestem szanowanym przedsiębiorcą, który wykonuje swoje usługi na najwyższym poziomie.

Najnowsze informacje na roletyszczecin.pl