Najlepsze okna z Tarczyna

 

W Warszawie jak co roku trwają targi stolarki okiennej. Z całej Polski zjechali się przedstawiciele największych firm z tej branży by zobaczyć jakie innowacje są przedstawione w tym sezonie. W tym roku niespodziewanie wygrała mała lokalna firma z Tarczyna, gdzie wiedza i kunszt całej stolarki okiennej był przekazywane  pokolenia na pokolenie, aż po dzień dzisiejszy.

Termoizolacyjne okna dominują

okna termoizolacyjne z TarczynaFirma z Tarczyna zyskała sobie wielu zwolenników na ostatnich targach, gdyż zaprezentowała rewolucyjny sposób produkcji okien z niesamowicie dokładną i sprawdzoną termoizolacja. W standardowych okach między dwiema szybami znajduje się gaz. Jest to najczęściej jeden z gazów tak zwanych szlachetnych: hel, neon czy argon. Są one bardzo dobrymi termoizolatorami, dzięki czemu cząsteczki gazu nie pozwalają aby ciepło z budynku uciekało na zewnątrz. Firma postanowiła jako pierwsza w historii zamieszać wszystkie gazy razem co okazało się istnym strzałem w dziesiątkę, gdyż w połączeniu razem wszystkie gazy idealnie się dopełniają i stanowią sporą barierę dla ciepła, więc nic dziwnego że okazały się najlepsze. Ten nowatorski aczkolwiek prosty sposób sprawił, że okna termoizolacyjne z Tarczyna zachwyciły wszystkich inwestorów, którzy zjawili się na tych targach. Jest to pierwszy tak duży sukces tej małej firmy. Jeszcze nigdy w historii targów, żadna mała firma nie pokonała gigantów, którzy królują na rynku stolarki okiennej od wielu wielu lat.

Właściciel firmy jest niesamowicie szczęśliwy, ze po wielu latach żmudnej i nie łatwej pracy wysiłki jego i wszystkich pracowników zostały docenione na najważniejszej imprezie w tym roku w tej branży. Mamy nadzieję, że wielu zagranicznych inwestorów również doceni starania i rewelacyjny pomysł na innowacyjne okna termoizolacyjne.