stoisko targowe

Najlepsze ślubne stoisko targowe

Od najmłodszych lat wyobrażałam sobie jak wyglądać będzie mój ślub. Jeszcze zanim się zaręczyłam wiedziałam jak wyglądać będzie miejsce ceremonii zaślubin, a także jaką będę miała suknie ślubną. Miałam nawet już pewne preferencję co do wyglądu sali weselnej.

Stoisko targowe pomocne w wyborach na ślub

stoisko targowe

Jednak gdy przyszedł czas kiedy trzeba było marzenia przenieść do rzeczywistości było już nieco gorzej. Inspiracji szukałam na targach ślubnych co jakiś czas organizowanych w moim mieście. Na to wydarzenie zjeżdżało się wiele firm z branży ślubnej. Rozkładali oni swoje systemy wystawiennicze i informację o swojej działalności, a także ofercie w ramach swoich usług. Było tam naprawdę wszystko. Stoiska targowe projektantów i salonów sukien ślubnych, restauracji organizujących wesela, zespołów muzycznych, wypożyczalni samochodów. Wszystko w jednym miejscu. Idziesz w takie miejsce i nie musisz pamiętać o tym co jeszcze musisz załatwić i zorganizować w związku z ślubem. Po prostu obchodzisz każde stoisko targowe, wypytujesz, zbierasz informację i zapisujesz, a potem dzwonisz i składasz zamówienie, ustalasz termin i szczegóły realizacji. W ten sposób właśnie znalazłam idealnego fotografa ślubnego. Jego stoisko targowe było tak barwne, że nie dało się przejść koło niego obojętnie. To była wręcz jedna wielka galeria fotografii ślubnych i zdjęć młodych par z sesji zdjęciowych.

Od razu spodobał mi się jego styl i wykonane profesjonalnie portfolio. Gdyby nie wizyta na targowisku ślubnym, zapewne pośród tylu ofert w internecie ciężko byłoby mi go dostrzec.