Nano srebro na trądzik

 

 Każdy wie, że trądzik młodzieńczy to nic przyjemnego. Trudno się go leczy, trzeba eksperymentować z kosmetykami i lekami, a później trzeba walczyć jeszcze z bliznami. Jak jest się młodym to tym bardziej człowiek chce dobrze wyglądać, dba o siebie, chce się podobać.

Nano srebro ma działanie lecznicze

przeciwtrądzikowe nano srebroSama dawniej miałam problemy z trądzikiem, więc wiem przez co przechodzą inni. Chodziłam do dermatologów, oni zapisywali mi różne antybiotyki, maści i kremy. Jedne dawały lepsze efekty, inne gorsze, jednak o całkowitym wyleczeniu trądzika nie było mowy. Przeszłam też na zdrowszą dietę, zaczęłam spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu, bo to ponoć miało być pomocne. Jednak nadal nie byłam całkowicie zadowolona z rezultatów. Szukałam czegoś co pozwoliłoby mi wyleczyć się z trądziku młodzieńczego raz na dobrze. Tak znalazłam przeciwtrądzikowe nano srebro. Był to roztwór który można było stosować bez problemy na skórę. Działa przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowy. Usuwa wszelkie drobnoustroje, które przyczyniają się do powstawania trądziku. Jego cena nie była bardzo wysoka, jak za taką dużą buteleczkę. Postanowiłam spróbować nano srebra w najbliższy weekend, że w razie czego jak wystąpi alergia to będę miała czas się podleczyć. Jednak nie było takiej potrzeby, nano srebo działało na mnie dobrze. Skóra wydawała mi się o wiele gładsza i bardziej miękka już po pierwszym użyciu. Po tygodniu widziałam, że mam mniej wykwitów trądzikowych., a rany goją się szybciej. Byłam zdumiona efektem jakie daje mi nano srebro.

Pod koniec używania pierwszej buteleczki moja cera wyglądała dwa razy lepiej niż przed rozpoczęciem kuracji. Z pewnością zainwestuję w kolejną porcję leczniczego nano srebra, żeby raz na zawsze pozbyć się trądziku i blizn po nim.