Nasze wymarzone wakacje w Jaśle

Byliśmy ostatnio na wspaniałych wakacjach. Pojechaliśmy do Jasła. To fantastyczna miejscowość. Od długiego czasu planowaliśmy te wakacje, aż w końcu się udało. Mieliśmy idealną pogodę. Świeciło przepiękne słońce. Każdemu polecam wybrać się do Jasła jest tam bardzo dużo atrakcji turystycznych, z nastawieniem na rodziny z dziećmi.

Najlepsze pokoje na wakacje są w Jaśle

pokoje do wynajęcia JasłoNasze dzieci zakochały się w parku linowym w Jaśle. Odwiedziliśmy, także Muzeum Regionalne i Park Miejski. Te okolice są po prostu bajeczne! Ludzie fantastycznie. Nasi przyjaciele byli tam rok temu i bardzo sobie chwalili to miejsce. Wybraliśmy ten sam pensjonat co oni. Osobiście nie lubię jakiś nieprzyjemnych niespodzianek i niespodziewanych sytuacji. Wolę mieć wszystko przemyślane i zdecydowanie dobrze zaplanowane. Pensjonat jak najbardziej spełnił nasze oczekiwania. Był cudowny. Czysty, bardzo przytulny. Przestronne pokoje do wynajęcia Jasło to idealne miejsce na wakacje! Rewelacyjna obsługa. Nasz pokój był bardzo duży i zachowany w jasnych barwach. Przeważał głównie kolor bieli i beżu. Pokój posiadał, także okna. Mieliśmy do dyspozycji łazienkę z prysznicem i toaletą. W pokoju znajdowało się ogromne małżeńskie łóżko, pojemna szafa. Po obu stronach łóżkach stały dwa stoliki nocne. Na nich ustawione były lampki nocne. Zdecydowaliśmy się, że wynajmiemy naszym dzieciom oddzielny pokój. Spanie „na kupie” w jednym łóżku nie byłoby komfortowe. Zważywszy na fakt, że ceny były naprawdę bardzo konkurencyjne, uznaliśmy, że wynajmiemy dwa pokoje.

Pokój naszych dzieciaków, posiadał dwa oddzielne łóżka, dwie szafy na ubrania i stoliki nocne. Od momentu kiedy weszłam do tego pomieszczenia, zakochałam się całkowicie i wiedziałam, że to był bardzo dobry wybór. Obsługa była rewelacyjna. Codziennie sprawdzano czy mamy czyste ręczniki i pościel. Pełen profesjonalizm! To były jedne z najlepszych wczasów w moim życiu.