Nowoczesny marketing

Każdej firmie zależy na zdobywaniu klientów i powiększeniu przychodu. Bywa to naprawdę wymagająca praca, ponieważ rozgłos o danej firmie nie za każdym razem dociera do tego typu odbiorców, co trzeba. Rozwiązaniem tego problemu jest spółka CHS Studio zajmująca się drukiem cyfrowym i termotransferowym.

reklamaGłównie ciekawe jest to, że wydruki te wykonują na tekstyliach, tak więc w swej ofercie mają reklamy wykonane właśnie na nich. Przeglądając propozycje firmy nie sposób nie dostrzec flag, które są w ofercie. CHS Studio wykonuje druk na flagach narodowych, samorządowych oraz firmowych. To właśnie te ostatnie flagi w szczególności zaciekawić powinny właścicieli firm, którzy postawią na interesującą reklamę zewnętrzną swojej firmy. Flagi promocyjne można przenosić w dowolne miejsce, są bardzo odporne, nawet na warunki atmosferyczne. Duże rozmiary flagi i ich poruszanie się na wietrze umożliwiają dostrzec potencjalnemu odbiorcy informację graficzną lub tekstową dotyczącą przykładowej firmy. Do drukowania flag stosowane są tylko najlepszej jakości produkty, a należyty tusz znanej firmy zapewnia trwałość koloru przez długi czas. Wydruk cyfrowy zapewnia drukowanie w dużej rozdzielczości, zapewniając jednocześnie jego szybką prędkość.

Z kolei w druku termotransferowym stosowana jest technologia nakładania form i wydruków na celofanach rodzaju Flex i Flox. Każda osoba zaintrygowana tą nietypową formą promocji firmy może wszystkie kwestie kierować do specjalistów, którzy na pewno rozwieją wszystkie niejasności dotyczące flag reklamowych.