Nowy rf frakcyjny w salonie

W naszym salonie jak zwykle musiały zawitać jakieś nowości. Nasza szefowa nie mogła wytrzymać, kiedy nie zamawiała nic nowego do salonu przez co najmniej miesiąc. Ale to dobrze, bo dzięki temu, zawsze było co robić, a klientki chętnie wracały, bo lubiły, że wykazujemy zainteresowanie nowościami i znamy się na panujących trendach.

Poznanie rf frakcyjnego – nowe urządzenie do liftingu

rf frakcyjnyOstatnio do gabinetu trafił nowiutki rf frakcyjny, czyli urządzenie do inwazyjnego lub nieinwazyjnego liftingu To nowość na rynku. Dzięki nowoczesnej technologii, można stosować go inwazyjne dzięki dwóm głowicom, które pozwalają na użycie go na różne sposoby. No dobrze, ale na czym polega to cudeńko? Wykorzystuje fale radiowe które stosujemy do ujędrniania skóry. Takie zabiegi powodują, że skóra pobudza się do pracy i wytwarzają się nowe komórki. Niektórzy boją się od razu zastosować inwazyjnych rozwiązań, tak więc dla nich najlepsze są metody nieinwazyjne, na początek. Mamy wiele klientek, które chętnie korzystają z różnych inwazyjnych metod,ponieważ twierdzą, ze tylko takie im pomagają. Faktycznie w którymś wieku skóra może potrzebować już mocniejszych rozwiązań. Ja z kolei na razie u siebie zastosowałam tylko nieinwazyjne metody, ponieważ nie uważam, że są mi potrzebne już bardziej zaawansowane metody. Na razie działam u siebie profilaktycznie, przed pojawieniem się pierwszych zmarszczek, ale nie mówię, że nie zdecyduję się w późniejszym czasie na inwazyjne zabiegi.

Zabieg z użyciem urządzenia rf jest polecany nie tylko do twarzy i do liftingu skóry twarzy. Pomaga pozbyć się zwisającej skóry na brzuchu, dlatego jego zastosowanie jest wielofunkcyjne. Zawsze człowiek lepiej się czuje, kiedy może poprawić swoje mankamenty i dzięki temu pozbywa się kompleksów.