Oferowanie makijażu permanentnego ust w salonie kosmetycznym

Prowadziłam salon kosmetyczny od roku. Odbyłam liczne kursy i dzięki temu mogłam oferować klientom szeroki wachlarz usług. Nie poprzestawałam jednak na tym i cały czas się uczyłam. Chciałam, żeby mój salon był najlepszy w Warszawie i to był mój podstawowy cel do osiągnięcia.

Profesjonalne wykonywanie makijażu permanentnego ust 

makijaż permanentny ust warszawaW ostatnim czasie coraz więcej klientek dopytywało mnie o makijaż permanentny ust, ale takiej usługi nie świadczyłam. Wiedziałam jednak, że najwyższy czas się w tym zakresie przeszkolić, ażeby klientki nie szły do innych salonów, w których był właśnie oferowany taki makijaż permanentny ust Warszawa była duża i takich salonów jak mój było sporo, więc nie mogłam sobie pozwolić na to, ażeby tracić klientki. Zapisałam się na kurs makijażu permanentnego ust i po uzyskaniu certyfikatu zakupiłam niezbędny sprzęt do wykonywania tego zabiegu. W ofercie szkolenia był jeszcze kurs na brwi, ale najpierw chciałam wykonywać tylko ten jeden makijaż. Wprowadziłam promocyjną cenę, żeby zachęcić klientki, co przyniosło efekty, bo aż osiem kobiet zapisało się na ten makijaż. Wykonywałam go bardzo profesjonalnie i przestrzegałam wszelkich zasad. Potrafiłam dopasować kształt ust w taki sposób, że uroda kobiety w znacznym stopniu się poprawiała. Wszystko wyglądało subtelnie i naturalnie a własnie taki efekt chciałam uzyskać. Wszystkie moje klientki były zadowolone z wykonanego w moim salonie makijażu permanentnego i mnie polecały swoim koleżankom.

Na bieżąco rozwijałam swoje umiejętności i oferowałam coraz więcej usług. Pracowałam sama, ale radziłam sobie ze wszystkim doskonale. Byłam profesjonalistką, która została doceniona. Z czasem, to ja zaczęłam prowadzić szkolenia z makijażu permanentnego, bo byłam w tym świetna.