Oprogramowanie dla restauracji na miarę XXI wieku

 

W czasach, gdy komputery pomagają nam praktycznie w każdym aspekcie życia, dobrze jest mieć świadomość, jakie programy są najlepsze. Jestem właścicielem dużej warszawskiej restauracji, dlatego też muszę dbać o renomę. Ludzie są omylni, dlatego też zainwestowałem w odpowiednie oprogramowanie, które dzięki sporemu zaawansowaniu pomaga ogarnąć salę w godzinach szczytu.

Oprogramowanie dla restauracji z dużą ilością pomocnych opcji

nowoczesne oprogramowanie dla restauracjiProgramy restauracyjne, są produkowane już od kilku lat. Jest to spore udogodnienie dla pracowników, oraz pewność dla właściciela, że praca pójdzie sprawnie a pomyłki będą występowały marginalnie. Jednak aktualnie stawia się na nowoczesne oprogramowanie dla restauracji, które zapewnia cyfryzację na każdym etapie. Każdy z kelnerów posiada mały tablet, z rysikiem, który zastępuje im klasyczny bloczek na którym do niedawna zapisywane były zamówienia. Gdy zamówienie zostanie zapisane, automatycznie trafia do komputera głównego, gdzie można go ewentualnie zmodyfikować. Po powrocie klient musi tylko nacisnąć odpowiednią dyspozycję, i treść zamówienia trafia do kuchni, gdzie potrawy są od razu przygotowywane. Dodatkowo oprogramowanie posiada różnego rodzaju opcje dodatkowe. Istnieje możliwość wprowadzenia dania,. które w karcie nie figuruje (tylko na życzenie specjalnych gości) oraz przyznania odpowiedniego rabatu (to z kolei ma zastosowanie przy podejmowaniu stałych klientów). Dodatkowo liczony jest czas realizacji zamówień, a raport z każdego dnia przesyłany jest bezpośrednio do mnie.

W sytuacji, gdy programy pomagające prowadzić restaurację są bardzo popularne, trzeba dobrze poszukać, aby wyłonić najlepszy. Ja zdecydowałem się na taki, który zapewnia komputeryzację już od momentu odbierania zamówienia i dodatkowo posiada wiele opcji, które dają możliwość zróżnicowanie klientów, na przykład ze względu na częstotliwość ich bywania w mojej restauracji.