wózek wiklinowy

Oryginalny wózek wiklinowy

Pomimo wyższych cen wózków wiklinowych, wielu rodziców decyduje się właśnie na ich zakup. Tradycyjne wózki bowiem, nie wyglądają tak oryginalnie i stylowo, jak właśnie ich odpowiedniki wiklinowe. Ponad to, są one bardzo funkcjonalne, istnieje także możliwość, komfortowego montażu fotelika samochodowego w ramie wózka.

wózek wiklinowyZwróćmy również uwagę, że głębokie, spacerowe wózki wiklinowe, możemy zakupić w bardzo klasycznych kształtach, oraz co ważniejsze w wielu kolorach. Każdy model, posiada duże koła, dzięki którym pokonywanie, nawet bardzo trudnych powierzchni staje się niezwykle proste.
Ponad to, rodzice, mają możliwość swobodnego wyciągania góry wózka, który może posłużyć jako koszyk do noszenia. Tego typu kosze dla niemowląt, które możemy ze sobą swobodnie nosić, wydają się być idealne podczas zakupów. Warto również zwrócić uwagę, że wszystkie wiklinowe wózki, plecione są ręcznie. Posiadają one, także materiały bardzo wysokiej jakości. Każdy ich producent, daje roczną gwarancję na swój produkt. Nie musimy jednak obawiać się o ich trwałość, gdyż na ogół wózki dla dzieci z wikliny są bardzo odporne, oraz co ważniejsze wytrzymałe.
Nieraz zatem, służą one rodzicom, podczas wychowywania więcej, aniżeli jednego dziecka. Pamiętajmy, że w wiklinowych wózkach, istnieje również możliwość regulowania rączki, oraz co ważniejsze gondoli podłoża w trzech płaszczyznach. Widzimy zatem, że wózek ten posiada wszelkie niezbędne funkcje, które posiada także wózek dla dzieci klasyczny.

Wygląda on jednak znacznie oryginalniej, co dla wielu rodziców ma ogromne znaczenie. Nie bez powodu bowiem, większość z nich decyduje się zakupić, także klasyczne, białe łóżeczko, które mimo większych rozmiarów, aniżeli łóżeczka transportowe, wygląda bardziej stylowo.