paczki do Anglii

Paczki do Anglii i wielka awaria

Jako kierowca bardzo często pokonuję ogromne ilości kilometrów. Jest do dla mnie ciężka praca, jednak stała umowa oraz normalne wynagrodzenie zachęcają mnie do kontynuacji swojego zajęcia. Również miałem nadzieję, że z czasem dostanę awans i przyjmą mnie do sektora związanego z organizacją kursów.

Paczki do Anglii miały zostać wysłane później

paczki do AngliiPrzewóz osób Anglia Polska nie był łatwym zajęciem i musiałem czasami bardzo się w to angażować. Na dodatek co jakiś czas czekały nas zmiany ze zmieniającego się prawa. Nasz kierownik czasami zabierał nas na obowiązkowe szkolenia i każdy z pracowników musiał podążać z duchem czasu. Nawet nasze paczki do Anglii miały wystartować o kilka miesięcy później ze względu na to, że znowu wszystko się pozbierało. Pewnego dnia dostałem zawiadomienie o tym, że muszę pojechać natychmiast do Leeds. Tam czekał na mnie bardzo ważny klient i muszę go wysłać w bardzo szybkim tempie. Nie miałem nic do dyskusji dlatego od razu zabrałem się do pracy. Busy do Anglii były u nas na bardzo wysokim poziomie i wraz ze mną pojechał jeszcze jeden kierowca aby zwiększyć wydajność. W tym czasie mógłbym odpoczywać. Niestety dokładnie w połowie drogi mój pojazd uległ awarii. Nie byłem mechanikiem samochodowym dlatego nie wiedziałem co się stało. Musiałem wezwać kogoś z naszego ubezpieczenia.

Nasz przewóz osób Polska Anglia stał się nie zbyt skuteczny. Nasz klient ewidentnie spieszył się na jakieś pilne spotkanie. Niestety nawet nasz najszybszy i najbardziej komfortowy pojazd wcale nie był bez awaryjny. Czekały nas bardzo długie chwile spędzone na oczekiwaniu pomocy.