Pierścionek z diamentem dla dziewczyny

Wiolę poznałem w pracy. Pracowała ona w innym dziale niż ja, ale współpracowaliśmy ze sobą. Nigdy jej nie widziałem, bo kontaktowaliśmy się tylko telefonicznie, albo drogą elektroniczną. Dziewczyna ta zrobiła na mnie ogromne wrażenie i koniecznie chciałem zobaczyć jak wygląda.

Kupno złotego pierścionka z diamentem na oświadczyny 

pierścionki złote z diamentamiZaprosiłem ją na kawę a ona się zgodziła. Kiedy tylko ją zobaczyłem, to od razu się w niej zakochałem. Była piękna, inteligentka i miała ogromne poczucie humoru. Była nieco starsza ode mnie, jednak kompletnie mi to nie przeszkadzało. Zostaliśmy parą i po roku wiedziałem już, że to ta jedyna i postanowiłem się oświadczyć. Wiola zasługiwała na to co najlepsze, dlatego musiałem kupić pierścionek z diamentem. Wiola nosiła tylko złotą biżuterię i taki pierścionek planowałem kupić. Poszedłem do zakładu jubilerskiego, gdzie robiono pierścionki złote z diamentami na zamówienie. Pierścionek musiał być wyjątkowy i tylko taka forma zakupu wchodziła w grę. Rozmiar pierścionka poznałem przypadkiem, podczas jednej rozmowy ze swoją dziewczyną. Nawet wtedy nie zorientowała się, po co pytam. Rozmowa wyszła bardzo naturalnie. Zamówiłem pierścionek z katalogu, który był subtelny i posiadał diament. Prezentował się nienagannie. Wydałem na ten pierścionek wszystkie swoje oszczędności, ale moja dziewczyna zdecydowanie była tego warta. Na pierścionek czekałem miesiąc czasu i kiedy poszedłem go odebrać, to wiedziałem, że jest wyjątkowy tak samo jak moja Wiola. 

Oświadczyłem się podczas kolacji w luksusowej restauracji. Moja dziewczyna od razu się zgodziła i byłem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Pierścionek mojej już narzeczonej bardzo się spodobał i był dokładnie taki, jak go sobie wymarzyła. Byłem szczęśliwy.