legowisko dla psa

Pracuję jako przedstawiciel handlowy i sprzedaję legowiska dla psów

Od wielu lat moją mocną stroną był handel. Miałem w tej branży bardzo duże doświadczenie i zawsze doceniali to pracodawcy. Musiałem także utrzymać dużą rodzinę i potrzebowałem stabilnego zatrudnienia. W tym celu zacząłem przeglądać wszystkie ogłoszenia o pracę. W oko wpadło mi jedno rozwiązanie. Była to oferta bardzo dużej hurtowni z artykułami zoologicznymi.

Jak sprzedać legowisko dla psa

legowisko dla psaPo przesłaniu stosownej dokumentacji dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Na niej dowiedziałem się o oferowanych warunkach umowy oraz innych szczegółach. Zdecydowałem się nawiązać z nimi współpracę. To była moja pierwsza dobra decyzja. Na początku mój szef przydzielał mi pojedyncze zlecenia. Była to mata dla psa lub jakieś akwarium. Zazwyczaj szukałem wtedy indywidualnych klientów. Nawet nie było sensu odwiedzać sklepów. Pewnego dnia, gdy moim głównym celem była budka dla psa odwiedziłem wystawy psów. Tam znajdowało się wielu hodowców i miłośników zwierząt. Musiałem tylko nawiązać z nimi kontakt. To pozwoliło mi na poprawienie moich wyników. Poznałem tam bardzo wielu ciekawych ludzi. Każdy z nich potrzebował innych rzeczy, a ja zapewniałem im nawet atrakcyjne ceny. Czasami było to legowisko dla psa, szczotka, szampon lub zupełnie coś innego. Z czasem każdy mnie rozpoznawał i stawałem się coraz bardziej popularny. Mój szef także to dostrzegł i załatwił mi podwyżkę. Z czasem zacząłem wyjeżdżać na delegacje i tam prezentować stanowisko mojej firmy. To pozwalało mi na zdobycie jeszcze lepszego doświadczenia. Tam ćwiczyłem swoje techniki. Musiałem sprzedać posłanie dla psa.

Po kilku latach czekał mnie pierwsze wyjazd służbowy na szkolenie do innego miasta. Tam miałem poszerzyć swoje umiejętności i jeszcze lepiej sprzedawać legowisko dla psa. Uczono mnie o zasadach nawiązywania pozytywnej relacji. Ja nie miałem z tym żadnego problemu.