Produkuję filtry niezbędne w stolarniach i lakierniach

Moja firma zajmuje się bardzo szeroko pojętą produkcją urządzeń i materiałów filtracyjnych. Mamy bardzo bogatą ofertę, dostosowaną do gospodarstw domowych oraz małych i dużych zakładów przemysłowych.

Filtry workowe były udaną inwestycją

skuteczne filtry workoweSzczególną uwagę przykładamy do filtracji pyłów, oparów czy mgiełek różnych środków, czyli do filtracji tego, na co można natrafić w przeciętnej lakierni lub stolarni. Oferujemy wiele środków jednorazowego użytku, takich jak filtry kartonowe czy kasetonowe oraz maty filtracyjne. Filtry do klimatyzatorów i rekuperatorów, odkurzaczy przemysłowych, stołów szlifierskich. Staramy się, aby nasze produkty miały jak największą skuteczność działania, ponieważ w znacznej mierze wpływają one na bezpieczeństwo i komfort pracy. Szczególnie interesującą częścią naszej oferty są skuteczne filtry workowe, które mają zastosowanie przede wszystkim w stolarniach: nadciśnieniowe w mniejszych zakładach, a podciśnieniowe w większych. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii i rozmieszczenia elementów, nasze filtry mogą skutecznie pracować całą dobę, nie ma potrzeby ich wyłączania. To znaczne ułatwienie w pracy każdego zakładu, szczególnie przy dużej ilości zleceń i konieczności pracy zmianowej. Jako właściciel firmy dbam o jej nieustanny rozwój, aby szła z duchem czasu. Nieustannie staramy się udoskonalić wszystkie nasze produkty, w czym pomagają nam sugestie od naszych klientów, a także badania i testy, które regularnie przeprowadzamy w zakładzie. Jest to dość czasochłonne i kosztowne, ale pozwala nam być o krok przed konkurencją.

Staramy się wynajdywać nowe rozwiązania i korzystać z nowych materiałów, tak aby nie tylko działać skutecznie, ale też, na ile to możliwe, proekologicznie. Utrzymujemy wysokie standardy pracy, dzięki czemu jesteśmy doceniania na rynku przez naszych klientów.