prywatny detektyw Warszawa

Prywatny detektyw z Warszawy w poszukiwaniu dowodów zdrady

Od wielu lat pracuje w agencji detektywistycznej, które swoje biuro ma między inni w Warszawie. Oczywiście działamy praktycznie w całym kraju, a także mamy kilku specjalistów za granicą. Często więc zdarza mi się dużo podróżować, ponieważ wymaga tego ode mnie jakaś sprawa. Nie zawsze bowiem wszystko da się rozwiązać szybko i w jednym miejscu.

Prywatny detektyw wie gdzie szukać

prywatny detektyw WarszawaAby wykonać niektóre zlecania muszę poświęcić nawet kilka tygodniu, aby znaleźć jakikolwiek trop. Wszystko zależy od tego na czym polega dana sprawa. Głównie bowiem zajmuje się sprawami rozwodowymi, a konkretnie poszukiwaniami dowodów zdrady. Oczywiste jest więc, że zwykle ludzie nie mają kochanków dwa bloki od swojego miejsca zamieszkania. Z reguły są to osoby z innych miast, które nawet niekoniecznie muszą wiedzieć, że ma ona innego partnera. Często więc jako prywatny detektyw Warszawa, spotykam się z bardzo nieprzyjemnymi sprawami, gdzie górą biorą emocje. Nikt nie chciałby się bowiem dowiedzieć, że jego wieloletni partner ma kogoś na boku. Najgorsze jednak są sprawy, gdzie takich zdrad jest wiele i to każda z inną osobę. Wtedy biuro detektywistyczne z Warszawy, w którym pracuje, zobowiązuje mnie do znalezienia wszystkich partnerów. Często więc muszę zjeździć większość miast i prześledzić całą trasę śledzonej osoby. Oczywiście wszędzie trzeba porozmawiać ze świadkami, nagrać film czy porobić zdjęcia.

Jest więc to bardzo ciężka praca, ponieważ do tego wszystkiego muszę pozostać cały czas w ukryciu. Całe szczęście agencja detektywistyczna dobrze mi płaci za takie zlecenia. Inaczej byłby to bowiem zupełnie nie opłacalny biznes.