Laboteq Skin

Przeciwdziałaj utracie młodości.

Zmarszczki są nierozerwalnie związane z procesem starzenia się. Tak samo jak zużywają się wszystkie organy naszego ciała, tak samo skóra nie pozostaje wiecznie bez uszczerbków. Warto dlatego dbać o jej odpowiedni stan i przyjmować suplement diety zawierający składniki zbawienne dla skóry. Jeśli przyjrzymy się im bliżej, możemy podzielić je na dwie grupy w zależności od ich głębokości. Zmarszczki powierzchowne i zmarszczki głębokie.

Głębokość tych pierwszych nie powinna przekraczać granicy 0,05 mm. Najczęściej możemy spotkaj je w okolicach oczu. Są to tak zwane kurze łapki. Z drugiej strony, zmarszczki głębokie przekraczają tą granicę i są bruzdami występującymi np. nasz szyi, policzkach, czy czole.
Sam proces starzenia się skóry rozpoczyna się już w okolicach 25 roku życia. Na początku zaobserwować możemy pojawianie się tzw. zmarszczek mimicznych. Następny etap starzenia się skóry to pojawienie się zmarszczek w okolicach szyi, policzków i powiek. Za proces ten odpowiedzialne jest osłabienie włókien kolagenu i elastyny w naszej skórze. Włókna kolagenu tworzą swego rodzaju szkielet, na którym rozpościera się nasza skóra. Wraz z upływem wieku zmniejsza się ilość substancji, które odpowiadają za naturalne powstawanie kolagenu w naszym organizmie takich jak miedź oraz witaminy A, E oraz C. W wyniku tego procesu nasza skóra staję się mniej elastyczna i wiotczeje. W późniejszym okresie dochodzi do zmniejszenia aktywności gruczołów łojowych i potowych, które odpowiedzialne są za utrzymanie skóry w optymalnym poziomie nawilżenia. Przez to nasza skóra wysycha a skóra przesuszona jest bardziej podatna na powstawanie zmarszczek. W procesie powstawanie zmarszczek swoją rolę odgrywa również wpływ promieni UV na skórę. Nie można zapomnieć również o wpływie zanieczyszczeń bądź dymu tytoniowego u palaczy. Skóra staja się szorstka, cieńsza i bardziej chropowata.

W walce z powyżej opisanymi stanami pomocny może okazać się suplement Laboteq Skin. Jego działanie spowolni postęp wszystkich wymienionych procesów starzenia się skóry.