przeprowadzki

Przeprowadzki na każdą kieszeń

Wiadome jest, że aby dotrzeć ze swoimi usługami do wszystkich ludzi musimy bardzo je rozszerzyć. Zwykle bowiem przedsiębiorcy nastawiają się na dotarcie do jednej grupy odbiorców i to w niej szukają klientów. Osobiście jednak uważam, że im więcej ludzi może skorzystać z proponowanych przez dana firmę usług, tym większą ma szanse na zarobek.

Tanie przeprowadzki dla każdego

przeprowadzkiWłaśnie dlatego kiedy otwierałem własną działalność opracowałem plan działania tak, aby dotrzeć do każdego. Podzieliłem więc moje usługi na kilka kategorii, z czego każda miała inną cenę. Prowadziłem firmę, która w branży jaka są przeprowadzki. Wiem, że jest to dosyć wąska branża i w mieście tak wielkim jak Kraków są już tego typu usługi, jednak jest pewny, że moje będą zdecydowanie bardziej atrakcyjne. Mam bowiem ludzi, którzy zajmują się biedniejszymi klientami i takich, którzy maja profesjonalnie obsłużyć tych bogatszych. Dla tych o mniejszej zasobności portfela mam tanie przeprowadzki Kraków. Polegają one tylko na tym, że podstawiam pracownika z samochodem, a klient musi sam wszystko zapakować i rozpakować po dojeździe. Jest to więc tylko zwykły transport mebli. Jego zaletą jest jednak to, że jest to naprawdę tania usługa na którą będzie stać praktycznie wszystkich. Dalej kompleksowość usług zależy od tego ile klient będzie w stanie za nie zapłacić. Najdroższa jest oczywiście ta, która obejmuje dosłownie wszystko.

Od przygotowania rzeczy do przeprowadzki, przez ich zapakowanie i posprzątanie mieszkania, aż do ulokowania w nowym. Klient, który się na nie zdecyduje nie musi więc nawet kiwnąć palcem, a wszystko zostanie wykonane i zadbane w najmniejszych szczegółach.