Regulowane fotele do gabinetu

Dopiero niedawno otworzyłyśmy wraz z moją przyjaciółką salon kosmetyczny. Poznałyśmy się na studiach kosmetycznych i od razu stworzyła się między nami więź przyjaźni. Wtedy też wpadłyśmy na pomysł, żeby otworzyć własny biznes. W końcu zawsze najlepiej pracować z kimś, z kim dobrze się dogadujemy.

Nowy regulowany sprzęt do salonu kosmetycznego

regulowane wyposażenie gabinetu kosmetycznegoSalon zaczął powoli funkcjonować, zaczęłyśmy zdobywać klientów, jednak trzeba było nadal kilka udoskonaleń. Przede wszystkim na naszej liście zakupów było regulowane wyposażenie gabinetu kosmetycznego, czyli fotele z regulacją wysokości i łóżka do masażu. Zajmowałyśmy się też masażem i różnymi zabiegami. Niektóre wykonywałyśmy na leżących klientach, niektóre na siedzących. Wszystko zależało od tego, czego zabieg wymagał. No i dla komfortu i pacjentów i naszego, żebyśmy miały wygodnie pracować, wolałyśmy kupić odpowiednie regulowane sprzęty. Na szczęście całą ofertę można obejrzeć w internecie, nie trzeba się ruszać z miejsca. Dlatego jak akurat miałyśmy przerwę w przyjmowaniu klientek, to przeglądałyśmy co zamówić. Można było natrafić na niektórych stronach na ciekawe promocje, z bardzo korzystnymi cenami. Sprawdziłam, które fotele regulowane są najbardziej polecane do salonów. Do każdego fotelu opinię wystawiały kosmetyczki, które również dokonały zakupu. Tak więc prawdziwe i rzetelne opinie, którymi można było się sugerować. Zdecydowałyśmy się na modele najlepszej jakości, w których jakość równała się cenie i były bardzo polecane.

Za parę dni przyjechał do nas kurier z zamówionymi fotelami. Wraz z przyjaciółką montowałyśmy je i układałyśmy w odpowiednich miejscach. Na początku trzeba sobie jakoś radzić samemu, zanim osiągnie się sukces. Oby za parę miesięcy nasza liczba klientów się znacznie powiększyła. Z takim sprzętem na pewno będą nas dobrze oceniać.