Rozmawiam z profesjonalistą o aplikacji na androida

W mojej firmie pracuje mnóstwo młodzieży. Prowadzę telesprzedaż i zatrudniam bardzo przebojowych ludzi. Moi marketingowcy załatwili dla wszystkich pracowników zniżki w różnych lokalach czy sklepach i każdy dostał kartę, która potwierdza te rabaty.

Profesjonaliści stworzyli dla mnie aplikację na androida

tworzenie aplikacji na androida przez profesjonalistówSkontaktowałem się ze specjalistami, z którymi już kilka razy pracowałem. Wpadłem na genialny pomysł jak zastąpić te karty czymś bardziej praktycznym i wygodnym. Będzie to aplikacja na telefon. Nie każdy nosi przy sobie kartę a z telefonem nikt się nie rozstaje. Jeżeli takie tworzenie aplikacji na androida przez profesjonalistów zostanie wykonane, to na pewno wszyscy pracownicy będą zachwyceni. Specjaliści od aplikacji przyznali mi, że jest to świetny pomysł i nawet wiedzieli od czego zacząć. Moi pracownicy z marketingu, których również zabrałem na to spotkanie mieli pomysły oraz uwagi. Wspólnymi siłami udało nam się dojść do jednego wspólnego celu, który zleciłem do realizacji. Monia z działu marketingu zadeklarowała, że zrobi pracownikom zdjęcia, które umieszczone zostaną w aplikacji. Pobierze także numery telefonów, aby konkretne osoby miały możliwość pobrania takiej aplikacji. Będzie ona dostępna tylko dla pracowników mojej firmy. Potrwa to rzecz jasna trochę czasu i dlatego też wytyczyłem również Monikę, żeby kontaktowała się na bieżąco z tymi ludźmi i wszystko ustalała w moim imieniu. To bardzo rzetelna dziewczyna i mogę jej ten projekt powierzyć całkowicie. Ma mi tylko zdawać relację.

Po kilku miesiącach aplikacja została wdrożona. Pracownikom bardzo spodobał się ten pomysł i wszyscy zainstalowali sobie aplikację na telefony komórkowe. Korzystają ze zniżek, których mamy coraz więcej, bo podpisujemy ciągle umowy.