szczoteczka elektryczna oral b

Rzucanie palenia i szczoteczka elektryczna oral b

Paliłam papierosy przez pięć lat. To zdecydowanie za dużo, i był to strasznie głupi nałóg. Nauczyłam się w liceum, kiedy moje koleżanki sobie popalały dla szpanu. No i oczywiście też chciałam spróbować i tak się zaczęło. Najpierw od jednego, a potem coraz więcej i więcej. Zauważyłam, że poszarzała mi skóra, ale jakoś się tym nie przejmowałam.

Szczoteczka elektryczna oral b czy szczoteczka soniczna?

szczoteczka elektryczna oral bZęby mi się żółte zrobiło, i dopiero to doprowadziło mnie do szału. Męczyłam się też z nieświeżym oddechem, i trzeba było na to coś zaradzić. Stwierdziłam, że najlepszym krokiem będzie rzucenie palenia. O tak, to na pewno dobrze wpłynie na moje zdrowie. Moja szczoteczka soniczna philips została zakupiona dla mnie przez przyjaciółkę. Ucieszyłam się z takiego gestu. Powiedziała, że jak już rzucę palenie, to jak będę nią szczotkować zęby, to na pewno zyskają dawne zdrowie i biel. No fakt, paląc fajki to się mogłam naszczotkować a i tak nic by z tego nie wyszło, skoro cały czas dostarczałam organizmowi substancji, która powodowała ich żółknięcie. Ta soniczna szczotka była bardzo fajna. Polecono mi ją, jak moja najlepsza szczoteczka elektryczna oral b gdzieś zginęła. Nie wiem sama, co się z nią stało, może jak byłam w jakimś hotelu, to zapomniałam jej przepakować i została. Długo jej szukałam, aż w końcu się poddałam i olałam sprawę. Skoro nie było, to trudno. Dlatego ucieszyłam się, że przyjaciółka pamiętała jak rozpaczałam po jej zaginięciu i kupiła mi nową. Na początku ciężko było wytrzymać bez papierosa. Pierwsze godziny były straszne. Do porannej fajki zawsze wypalałam ze dwie.

A tu nic, wstałam i do kawy miałam tylko ciasteczka z mlekiem. Ciągnęło mnie mocno, żeby sięgnąć po to paskudztwo. Myślałam, że nie wytrzymam. No ale pomyślałam o szczoteczce i o moim nowym uśmiechu i jakoś się w sobie zaparłam i wytrwałam.