Skuteczna medycyna estetyczna w Toruniu

Każda kobieta jest inna, ale każda chce pięknie wyglądać. W tym może pomóc zabieg w klinice estetycznej. Wiele kobiet marzy o wspaniałym i dużym biuście, w czym mogą im pomóc operacje plastyczne. W tym celu stworzono wiele rodzajów implantów piersi oraz zabieg określany jako powiększanie biustu.

Czy warto poddać się medycynie estetycznej?

medycyna estetyczna toruńImplant piersi, który jest wszczepiany podczas tego zabiegu, składa się z silikonowej torebki wypełnionej żelem silikonowym lub roztworem soli fizjologicznej. Są również dostępne w bardzo szerokim zakresie kształtów i rozmiarów. Tak różnorodne możliwości mogą pomóc w osiągnięciu oczekiwanego rezultatu. Chirurg może powiedzieć więcej o różnych rodzajach implantów i pomóc wybrać odpowiedni implant dla każdej kobiety. Na początku, przed planowaniem operacji, chirurg będzie chciał upewnić się, że zdrowie danej kobiety jest dobre, a także czy zdaje sobie ona sprawę z ryzyka pooperacyjnego. Ważne jest również, aby chirurg wiedział, jaki rozmiar biustu dana kobieta chce uzyskać. Niemniej jednak medycyna estetyczna toruń umożliwia wykonanie zabiegu usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ciała. Takie odsysanie tłuszczu nie jest co prawda sposobem na trwałe schudnięcie, ale daje możliwość modelowania swojej sylwetki. Jego celem nie jest w pierwszej kolejności zmniejszenie masy ciała oraz zmiana kształtu i proporcji. Podczas operacji nadmiar tkanki tłuszczowej zostaje usunięty z wybranych obszarów, pozostawiając warstwę o grubości jednego centymetra pod skórą. Planowanie zabiegu chirurgicznego odbywa się podczas konsultacji przedoperacyjnych.

Najczęściej odsysane u kobiet obszary ciała to: brzuch, biodra, talia oraz uda. Po takim zabiegu wskazany jest ruch i uprawianie jakiegoś sportu. Dieta także powinna zostać zmieniona, ponieważ w przeciwnym razie ciało będzie bezlitośnie odkładać tłuszcz w innych miejscach.